zakaz palenia w miejscach publicznychFot. pixabay.com/ mtomicphotography

Absolutny zakaz palenia w miejscach publicznych jest dobrym pomysłem?

Zakaz palenia w miejscach publicznych byłby dobrą wiadomością dla osób, którym przeszkadza dym papierosowy. Zdecydowanymi przeciwnikami są osoby palące, którym znacznie ograniczyłoby to możliwości. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Zakaz palenia w miejscach publicznych byłby dobrą wiadomością dla osób, którym przeszkadza lub szkodzi dym papierosowy. Przeciwnikami są osoby uzależnione od papierosów czy nikotyny. Czy Waszym zdaniem wprowadzanie takiego zakazu jest dobrym pomysłem?

Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynkuUwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynkuCzytaj dalej

Zakaz palenia w miejscach publicznych - jesteście za czy przeciw?

Zakaz palenia w miejscach publicznych wpłynąłby z pewnością pozytywnie na jakość powietrza wokół nas, ale również na środowisko. Wielu nieodpowiedzialnych poalaczy wyrzuca niedopałki na ziemię lub do wody, co powoduje katastrofalne skutki dla środowiska. Według danych ministerstwa środowiska w Berlinie, niedopałki papierosów stanowią prawie jedną dziesiątą (9 proc.) wszystkich śmieci na plażach Bałtyku.

Przeciwnikami zakazu palenia w miejscach publicznych publicznych są osoby uzależnione od papierosów lub nikotyny. Często uważają oskarżenia zwolenników zakazu za przesadzone. Niektórzy sugerują rozwiązanie problemu niedopałków na ulicach większą liczbą śmietników.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN poinformował o skandalu na pokładzie samolotu. Polski aktor wstrzymał lot, interweniowały służby. Ręce opadają
2. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
3. Polsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdę

Według polskiego prawa, kto pali wyroby tytoniowe w miejscach objętych zakazami podlega karze grzywny do 500 zł. Jakie jest Wasze zdanie na temat całkowitego zakazu palenia w miejscach publicznych? Jesteście za czy przeciw takim rozwiązaniom? Podzielcie się opinią w komentarzach na naszym Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  4. Wielka awantura w Malborku. Oburzające, musi się tłumaczyć
  5. Wielki dramat u Martyniuków. Teraz wiele się zmieni w życiu Zenka Martyniuka. "Pakuję walizki i wyjeżdżam"
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Następny artykuł