Zagadka dla bystrzakówDaily Mail

Zagadka dla turystów o sokolim wzroku. Tylko 1 na 12 umie znaleźć narty wśród leżaków

Zagadka jest pozornie prosta. Wystarczy znaleźć ukryte na plaży narty. Wydaje się banalne, ale w praktyce okazuje się, że tylko 1 na 12 osób potrafi to zrobić. Warto sprawdzić, czy należy się do szczególnego grona najbardziej spostrzegawczych osób.

Zagadka dla wielu wydaje się dziecinnie prosta. Wydaje się, że nie ma nic bardziej błahego niż odnalezienie nart na plaży. Każdy, kto próbuje, szybko zmienia zdanie. Całość została tak zaprojektowana, aby rzucić wyzwanie wszystkim internautom, a znalezienie wyznaczonych obiektów nie jest łatwe. Zdecydowana większość nie potrafi sobie poradzić z zadaniem.

Wyciekło, z kim Szumowski pojechał na urlop. Trudno uwierzyć, monstrualny majątekWyciekło, z kim Szumowski pojechał na urlop. Trudno uwierzyć, monstrualny majątekCzytaj dalej

Zagadka na wakacje - znajdź narty

Każdy może przetestować swoją spostrzegawczość dzięki uroczej zagadce. Na malowniczej plaży jest ogromny ruch, wszędzie pełno jest leżaków. Co ciekawe, wszystkie z nich są w czerwono-białe paski. To jednak nie wszystko - tylko osoby o sokolim wzroku są w stanie znaleźć w tym wakacyjnym chaosie parę nart. Brzmi śmiesznie, ale wyzwanie sprawia problem większości internautów. Mało kto potrafi poszczycić się aż tak dużą spostrzegawczością, by bez podpowiedzi znaleźć ukryty przedmiot.

Jeśli chcecie spróbować swoich sił w tej wyjątkowo wakacyjnej zagadce trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach. Po pierwsze, dokładnie obejrzyj zdjęcie od lewej do prawej i na odwrót. Nie śpiesz się i analizuj kawałek po kawałku. Później spójrz na całość, a być może uda się wychwycić niepasujący do otoczenia element. Jeśli się nie udało, warto dać nieco odpocząć oczom. Krótki spacer lub wpatrywanie się w dal doskonale pomagają w takich sytuacjach. Wtedy warto spróbować ponownie. Gdy mimo to się nie udaje poniżej można znaleźć rozwiązanie zagadki.

Rozwiązanie

Jeśli nie udało ci się samodzielnie znaleźć nart, nie ma powodów do wstydu. Zagadka należy do wyjątkowo podstępnych i mało kto daje radę je wypatrzeć. Udało się? W takim razie zasługujesz na ogromne gratulacje, jesteś jedną na dwanaście osób, które mają naprawdę dobry wzrok. Niezależnie od wyniku błądzenie wzrokiem między leżakanmi, choćby na obrazku, to miły akcent na symboliczne pożegnanie wakacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe obostrzenia dla Polaków. Dotkną tysiące osób
2. 315 osób nie żyje. Tragiczne wiadomości z Polski
3. Pojedziesz do lasu na grzyby, możesz zapłacić wysoki mandat. 500 zł kary, a nawet sprawa przed sądem

Zawsze warto próbować swoich sił w podobnych wyzwaniach, bowiem nie tylko pomagają ćwiczyć wzrok, ale też doskonale stymulują mózg. Im więcej takich zabaw, tym lepiej dla umysłu. Nie trzeba przecież rozwiązywać ciężkich zagadek logicznych - wystarczy ot choćby szukanie drobnego szczegółu na barwnym obrazku. Nawet jeśli się nie uda pożytek będzie ogromny.

Zagadka

Zagadka na wakacje

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Bartosz Nowak. Młody ulubieniec fanów zmarł w dramatycznym wypadku
  2. TVP popełniło kluczowy błąd? Poszło o "Pytanie na śniadanie", niespodziewana afera
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Przez lata opiekował się białymi lwami. Znienacka go zaatakowały, niestety nie żyje

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł