Wypadek pod okiem prokuratury.Fot. Wikipedia.org/Marcin Majdecki/CC-BY-2.5./CC BY 2.5/https://creativecommons.org/licenses/by/2.5/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Są ofiary. Jechali wprost na tira. Zginęli na miejscu. Co za tragedia

Wypadek w centralnej części Polski był ogromnym ciosem dla rodzin uczestników. Już teraz wiadomo o liczbie ofiar i osób poszkodowanych. Wśród hospitalizowanych jest małoletni. W akcji interweniował zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek w województwie łódzkim przyczynił się do śmierci przynajmniej dwóch osób. W kolizji uczestniczył również 10-letni chłopiec, który obecnie przebywa na obserwacji lekarskiej. Ofiarami są osoby przed 25. rokiem życia.

Zginęła cała rodzina. Wielki wybuch na wschodzie Polski. Prawdziwy horrorZginęła cała rodzina. Wielki wybuch na wschodzie Polski. Prawdziwy horrorCzytaj dalej

Wypadek w Łódzkiem. Przynajmniej dwie ofiary śmiertelne

Jak relacjonują wypadek dziennikarze Radia Zet, do zdarzenia doszło dzisiaj (poniedziałek, 31 sierpnia) na drodze krajowej nr 92 na wysokości Pomarzan. Przed godziną 8:00 między Krośniewicami a Kutnem 19-letnia kobieta prowadząca samochód marki Mercedes z bliżej niewyjaśnionych przyczyn zjechała z prawidłowego pasa i trafiła na nadjeżdżającą ciężarówkę.

Według ustaleń łódzkiej policji wypadek najprawdopodobniej spowodowała 19-latka, która wjechała pod koła samochodu ciężarowego przemieszczającego się prawidłowym pasem na DK 92. Tirem z naczepą kierował 48-letni mężczyzna. Jak podaje Radio Zet, kierowca nie ucierpiał w wyniku zdarzenia, jednak na miejscu odnotowano śmierć dwojga osób jadących mercedesem.

Wypadek młodych

Jak przekazała redakcji Radia Zet podkom. Edyta Machnik z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, w wyniku zderzenia zginęła 19-latka kierująca mercedesem i 21-letni pasażer. W samochodzie przebywał również 10-letni chłopiec, którego do szpitala przetransportował zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Główny inspektor sanitarny ostrzega. Już niedługo nawet kilka tysięcy zachorowań jednego dnia
2. Z ostatniej chwili. Poważne zmiany na liście krajów z zakazem lotów do Polski
3. Zajmują konta, ściągają chore kwoty. Od stycznia kontrolerzy pobrali już 464 mln zł i wciąż im mało

Obecnie wypadek wyjaśnia prokuratura oraz miejscowe służby. Wypadek na DK 92 przyczynił się do sporych utrudnień na wysokości Pomorzan, które trwały kilka godzin. Teraz również mogą wystąpić problemy z przepustowością odcinka. Policja z Kutna organizuje objazdy. Co ważne, to kolejny wypadek na Ziemi Łódzkiej w ciągu ostatnich dni.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Lewandowski powiedział, kiedy zakończy karierę. Padła konkretna data
  2. Wpis Justyny Żyły został już usunięty, ale w sieci nic nie ginie. Wyciągnęła kolejne działo, przeciwko byłemu mężowi
  3. Wyciekły zdjęcia Jarosława Kaczyńskiego z wakacji. Aż trudno uwierzyć, jak on wygląda
  4. Julia Wróblewska pokazała zdjęcie z Suntago Wodny Świat. Rozbiła bank, fani przecierają oczy
  5. Zenek Martyniuk wyjawił wszystko. Wydaje majątek za granicą
  6. Chciał uśpić psa, bo "jest stary i śmierdzący". Na szczęście weterynarz zainterweniował

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł