wypadek na zachodzie polskifot. facebook.com/ Ratownictwo Medyczne Pyrzyce

Dramat na zachodzie Polski. Nic nie zwiastowało tragedii. A jednak

Wypadek, który miał miejsce na zachodzie Polski, przyniósł jedną ofiarę śmiertelną. Nic nie zwiastowało tragedii, która zdarzyła się w ułamku chwili. Niestety, ofiara zginęła na miejscu, nic nie dało się zrobić.

Wypadek, do którego doszło w niedzielę wieczorem na zachodzie Polski, przyniósł jedną ofiarę śmiertelną. Kierowca, biorący udział w zdarzeniu zginął na miejscu. Prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem. Do sieci trafiły porażające zdjęcia.

Wielki strach i krzyki na pokładzie samolotu. Służby wkroczyły do akcjiWielki strach i krzyki na pokładzie samolotu. Służby wkroczyły do akcjiCzytaj dalej

Wypadek na zachodzie Polski. Nie żyje jedna osoba

Do śmiertelnego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na odcinku Stary Przylep-Zaborsko w powiecie pyrzyckim, woj. zachodniopomorskie. Kierowca, który w czasie jazdy prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem, uderzył w drzewo i wypadł z pojazdu. Spowodowało to śmierć na miejscu. O zdarzeniu jako pierwsze poinformowało na Facebooku Ratownictwo Medyczne Pyrzyce.

- Kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W trakcie dachowania wypadł z pojazdu - opisuje oficjalny profil Zespołów Ratownictwa Medycznego w Pyrzycach na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Czarny dym widać z wielu kilometrów, strażacy są bezradni. Fatalna sytuacja na południu Polski
2. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" ujawniła pewne szczegóły programu. Czy może ponieść konsekwencje?
3. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

Ratownicy medyczni po przyjeździe na miejsce zdarzenia odstąpili od przeprowadzenia medycznych czynności ratunkowych z powodu "rozległych obrażeń ciała niepozwalających na przeżycie". - poinformował Polsat News. Droga w pobliżu miejsca wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Ratownicy apelują do kierowców o zachowanie bezpieczeństwa na drodze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krowa tonęła we łzach. Myślała, że jedzie na rzeź, niespodziewanie kierowca ciężarówki obrał inny kurs
  2. NASA zapowiedziało, kiedy wyśle kolonizatorów na Marsa. Elon Musk chce to zrobić dużo szybciej
  3. Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów
  4. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm
  5. Byliście w Błędnych Skałach? Niesamowite miejsce
  6. "Piątka dla zwierząt" uchwalona. Koniec ferm futrzarskich w Polsce, ale konkurencja nie śpi

Źródło: Polsat News

Następny artykuł