Wypadek na PomorzuNeedpix.com/ biblioteka publiczna

Porażający wypadek na Pomorzu. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe. Dla turystów wyznaczono objazdy

Wypadek, do którego doszło na Pomorzu, zablokował ruch dla turystów. Podróżni byli zmuszeni do korzystania z objazdów. Wydarzenie na północy Polski mogło zakończyć się dramatycznie.

Wypadek, do którego doszło na Pomorzu, mógł zakończyć się tragicznie. Turyści, jak i mieszkańcy regionu, zostali niemiło zaskoczeni blokadą drogi i objazdami, które ich spotkały. Na miejscu całą noc pracowały służby ratunkowe, aby jak najszybciej odblokować przejazd.

Trąba powietrzna na Pomorzu. Są ranni, służby w akcjiTrąba powietrzna na Pomorzu. Są ranni, służby w akcjiCzytaj dalej

Wypadek na Pomorzu

W czwartek po południu, około godziny 16:30 na Pomorzu doszło do poważnego wypadku. W okolicach miejscowości Konotop w Zachodniopomorskim, na lokalnej drodze między Kaliszem Pomorskim a Drawskiem Pomorskim doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z pojazdem amerykańskiego wojska. Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby, które ratowały uczestników wypadku. Z informacji, jakie zostały podane do mediów, wiemy, że dwóch Amerykanów trafiło do szpitala. Niestety jak na razie nie są znane oficjalne przyczyny wypadku. Nieoficjalnie pada jeden szczegół, który jest najczęstszym powodem wypadków na całym świecie.

Dzisiaj grzeje: 1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Na zachodzie Europy szaleją pożary. Sytuacja jest dramatyczna
3. Wakacyjne 500 plus z ograniczonym czasem. Znamy już termin ważności świadczenia

Nieoficjalne przyczyny wypadku na Pomorzu

Według nieoficjalnych informacji wiadomo, że kierujący amerykańską ciężarówką zaczął zjeżdżać ze wzniesienia z prędkością, która przekraczała limit obowiązujący na tym odcinku drogi. Duża prędkość niestety spowodowała, że kierowca nie mógł opanować ciężkiego pojazdu. Ciężarówka przewoziła inne auto, które miało być przeznaczone do zadań w terenie. Niestety na zakręcie prawdopodobnie amerykański samochód zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżający z naprzeciwka tirem. Oba samochody stoczyły się do pobliskiego rowu i uszkodziły słup z liną energetyczną. Opis wydarzeń jest wciąż niepotwierdzony przez policję i uznawany jest za nieoficjalny.

Dla turystów jadących nad morze oraz lokalnych mieszkańców stworzono specjalne objazdy. To już kolejna sytuacja na polskich drogach w ciągu ostatnich 24h. Niedawno pisaliśmy o serii wypadków na autostradzie na południu Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziś druga rocznica śmierci Kory. Siostra ujawniła, jakie były ostatnie słowa gwiazdy
  2. Żona Kamila Stocha zdradziła, co robi z mężem. Polski skoczek jest prawdziwym szczęściarzem (FOTO)
  3. Widok grobu Kory jest przykry i smutny. Dwa lata po śmierci tak wygląda, nikt się nie spodziewał
  4. Córka Adama Małysza wstawiła piękne zdjęcia. Była w magicznym miejscu
  5. Turystka na szlaku spotkała niedźwiedzia. Trudno uwierzyć, co się stało później [film]
  6. Pięknie jak w Mielnie, ale dużo taniej. Polski kurort, który uwielbiają turyści
  7. Suczka przez całe życie mieszkała w klatce. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy wyszła na trawę

Źródło: Polsat News

Następny artykuł