Wyjazd plażaFot. Facebook/Dennis Massoud

Ohydnie zdemolowali rajską plażę. Niestety pojawił się też polski akcent

Wyjazd na plażę jak z obrazka to zawsze wyjątkowe przeżycie dla turysty. Może tam odpocząć, poopalać się, wykąpać oraz przede wszystkim rozkoszować spokojem i ciszą. Niestety jednak te cudowne warunki mogą zostać oburzone okropnymi sytuacjami.

Wyjazd na wakacje to zawsze niezwykła chwila dla każdego turysty. W końcu może odpocząć od codziennych obowiązków zawodowych oraz domowych i w pełni zrelaksować. Wszyscy marzymy o błogim spokoju, ciszy i wsłuchiwaniu się w szum fal, popijając kolorowe napoje przez słomki.

Nawet idealny wyjazd niestety jednak może być zakłócony przez okoliczności, których nie da się przewidzieć. Doniesienia z jednej z najsłynniejszych plaż w Australii są oburzające i okropne. Jak się okazuje, ktoś na szczególnie lubianej przez turystów oraz miejscowych plaży zdecydował się poukładać wulgarne napisy. Niestety pojawił się wśród nich również akcent związany z naszym krajem.

Gruzja to nie tylko piękne widoki. Poznaj kuchnię, która podbija serca i wypełnia żołądkiGruzja to nie tylko piękne widoki. Poznaj kuchnię, która podbija serca i wypełnia żołądkiCzytaj dalej

Wyjazd na rajską plażę zmieniony w katastrofę

Wschodnia Australia znana jest szczególnie z parku narodowego Noosa, który każdego roku odwiedzany jest przez tysiące turystów. To właśnie tam znajduje się plaża w zatoce Granita, która znana jest z doskonałych warunków turystycznych. Ciepła, przejrzysta woda oraz złoty piasek sprawiają, że swój czas wolny spędzają tam zarówno przyjezdni, jak i miejscowi, jednak to, co stało się tam teraz, przechodzi ludzkie pojęcie.

Jak podają zagraniczne media, wyjazd tam okazał się całkowitą porażką dla turysty Dennisa Massoid, który jest pracownikiem lokalnej organizacji turystycznej. Po przybyciu na miejsce jego oczom ukazał się okropny widok - ktoś na całej długości plaży poukładał z kamieni wulgarne słowa i napisy. Okazało się niestety, że wśród nich znalazł się również niestety polski akcent.

Skandaliczny, polski akcent

Wśród wulgarnych napisów znaleźć można było prośby o wysyłanie nagich zdjęć, niecenzuralne skróty w języku angielskim oraz nazwę naszego kraju - "Poland". Mężczyzna, który to odkrył, opublikował zdjęcie na swoim Facebooku, wraz z napisem ze znaku informacyjnego, znajdującego się tuż przy tej plaży.

- Wyobraź sobie, jak szybko ten piękny park narodowy zostałby zniszczony, gdyby ludzie się nim nie opiekowali. Spraw, aby twoja wizyta miała na niego niewielki wpływ i nie pozostawiaj po sobie śladu - można było przeczytać.

Po opublikowaniu postu, Massoud zdecydował się na zorganizowanie akcji sprzątania plaży, w którą zaangażowali się okoliczni mieszkańcy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jakie są zasady bagażu w Ryanair? Przygotuj walizkę idealną
  2. Gruzja to nie tylko piękne widoki. Poznaj kuchnię, która podbija serca i wypełnia żołądki
  3. Dzika i tajemnicza Afryka. Co zwiedzić na Czarnym Lądzie?
  4. Poradnik jak wybrać namiot idealny. Zadbaj o komfort w podróży
  5. Jarmark Bożonarodzeniowy w Pradze. Daj się zachwycić stolicy Czech
  6. Wakacje na wschodzie? Rosja potrafi zachwycić podróżników

Źródło: Facebook

Następny artykuł