wyjazd eneryglandiaFot. Instagram/energylandia

Energylandia ma dla turystów wyjątkową niespodziankę. Nowa atrakcja wywołuje gigantyczne emocje

Wyjazd do Energylandii już teraz jest niezwykłym przeżyciem, a wkrótce dostarczyć może jeszcze więcej emocji. Wszystko przez niespodziankę, która przygotowana została specjalnie dla najbardziej wymagających turystów.

Wyjazd z rodziną do Energylandii to prawdziwa przygoda. To najpopularniejszy park rozrywki w naszym kraju, który każdego dnia przyciąga prawdziwe tłumy. Bawią się w nim doskonale osoby w każdym wieku, a teraz emocje mogą być jeszcze większe. Wszystko dzięki niespodziance - otwarciu "Abyssus".

Pierwsza osoba z Europy walczy o życie. Turysta zaraził się śmiertelnie groźnym wirusem z ChinPierwsza osoba z Europy walczy o życie. Turysta zaraził się śmiertelnie groźnym wirusem z ChinCzytaj dalej

To najnowsza atrakcja 2020 roku, która ma być ikoną strefy Aqualantis. Jest to roller coaster typu Double Coaster, a prędkość, którą można na nim osiągnąć, gwarantuje ogromne emocje każdemu sympatykowi szybkiej jazdy i szaleństwa.

Wyjazd idealny dla miłośników szybkiej jazdy

Abyssus osiąga prędkość 100 km/h, a w najwyższym punkcie wznosi się na wysokość 38 metrów. Jego długość jest imponująca, bowiem równa jest 1316 metrom. W jednym wagonie na raz zmieści się 16 osób, a charakterystycznych, gwałtownych "zwrotów" będzie podczas całej przejażdżki 16.

Wrażenia gwarantowane są od samego początku - kolejka rozpędzać się ma w zaledwie kilka sekund. Zgodnie z zapowiedziami na gości czekają liczne atrakcje poboczne - zadziwiające efekty grawitacyjne, elementy wodne, a nawet motywy związane z nieważkością.

Wielu turystów będzie zachwyconych

- Kiedy wejdziesz na pokład potężny władca oceanu; którego imię będzie nosić nasza nowa atrakcja; nie zawaha się zesłać na dzielnych odkrywców ogromnej fali szokowej - przeczytać możemy na profilu na Facebooku Energylandii.

Wszystko brzmi imponująco, niestety nie jest jednak jeszcze znana dokładna data otwarcia atrakcji. Turyści mają nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej i w tym sezonie waakcyjnym będize można już szaleć na tej niesamowitej atrakcji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 2-letnia dziewczynka zmarła we własnym łóżku. Przyczyna śmierci powinna być przestrogą dla rodziców
  2. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  3. O włos od spotkania z ogromnym, niebezpiecznym zwierzęciem. Cudem uciekł, wszystko zostało nagrane
  4. Niezwykłe znalezisko polskiego rybaka. Butelkę z listem wysłano dziesiątki lat temu, treść zaskakuje
  5. Natura stworzyła nieprawdopodobne dzieło. Pod ziemią kryje się prawdziwy skarb
  6. Służby ostrzegają. W Polsce anomalia, jakiej nie było od lat, zostało tylko kilka godzin

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł