wyjazd SłoweniaFot. Pixabay.com/Walkerssk

Jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. Koniecznie zabierz tam swoją miłość

Wyjazd do tego niezwykle romantycznego miejsca nie zawiedzie nikogo. Zabierz tam swoją drugą połówkę, a na pewno będzie Ci niesamowicie wdzięczna. Można tam przeżyć coś wyjątkowego.

Wyjazd z drugą połówką jest szczególnie wymagający. Każdy chce, by wszystko poszło idealnie, a niesamowite widoki zapierały dech w piersiach. Nie może brakować atrakcji, ale również chwil relaksu i romantycznych uniesień. Wszystko to zapewnia Jezioro Bled, które znajduje się całkiem blisko Polski.

Niezwykły czyn dwóch Polaków. Odbudowali średniowieczny zamekNiezwykły czyn dwóch Polaków. Odbudowali średniowieczny zamekCzytaj dalej

Jezioro Bled leży w miejscowości o takiej samej nazwie i często nazywane jest perłą tamtejszej natury. Znajduje się w Słowenii, a urlop tam zdaniem turystów należy do wyjątkowych. To doskonałe połączenie relaksu, odpoczynku i kontaktu z cudowną naturą.

Wyjazd nad Jezioro Bled będzie dla Was niesamowitym przeżyciem

Jezioro Bled połozone jest w północno-zachodniej Słowenii w Alpach Julijskich. Choć nie jest to lokazlizacja szczególnie popularna wśród Polskich turystów, zachwyca swoim pięknem oraz spokojem, który panuje wokół. Najbardziej znane jest ze zdjęć przedstawiających małą wysepkę, na której znajduje się kościółek.

Jest to świątynia pielgrzymkowa pod wezwaniem Wniebowzięcia Marii Panny, a jej położenie rzeczywiście czyni ją jedną z najpiękniejszych i najbardziej magicznych lokalizacji Słowenii. Podziwianie tego niezwykłego widoku z brzegu, najlepiej o zachodzie lub wchodzie słońca, to bez wątpienia jedna z najromantyczniejszych chwil, które można przeżyć z drugą połówką na Starym Kontynencie.

Cisza, spokój i niesamowite widoki

Magii temu wszystkiemu dodaje jeszcze dzwon życzeń, który ulokowany jest na wysepce. Dopłynięcie do niej wynajętą łodzią, tylko we dwoje, a potem pomyślenie życzenia o wspólnej przyszłości i zadzwonienie dzwonem to bez wątpienia będzie chwila wyjątkowa dla każdego związku.

Dla par aktywnych polecamy również wybranie się na któryś z licznych punktów widokowych. Najbardziej znany jest Ojstrica, gdzie czeka już na nas wymarzona ławeczka, idealna na spędzenie czasu tylko we dwoje. Ty, twoja druga połówka oraz przepiękny widok na Jezioro Bled, wysepkę oraz góry, to plan na najromantyczniejszy wyjazd w Waszym życiu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tajemnicze znalezisko na brzegu. Stwór wygląda przepięknie, ale może być bardzo niebezpieczny
  2. Mateusz wypłynął kajakiem i nie wrócił. Apel jego bliskich wyciska łzy, pomóc może każdy!
  3. Pasażerowie muszą dopłacić do biletów z Ryanaira. Wszystko przez zagraniczny podatek
  4. Dziesiątki martwych rekinów bez głów. Tragiczne znalezisko na plaży w RPA
  5. Polskie miasto na podium rankingu najlepszych do życia na świecie! Ogromny powód do dumy
  6. Chcesz uciec od hałasu i cywilizacji? Istnieje miejsce idealne, lepszego już nie da się znaleźć

Źródło: National Geographic

Następny artykuł