wyjazd połączenia kolejoweTurysci.pl

Wielkie zmiany w przemieszczaniu się od poniedziałku aż do 29 maja. Dotkną jednej części kraju

Wyjazd w dalszą trasę będzie znacznie utrudniony już od poniedziałku. Niestety kłopoty potrwają aż do 29 maja, a przygotować się na to trzeba w jednej części kraju.

Wyjazd z domu w czasie koronawirusa jest kwestią bardzo kłopotliwą. Przestrzegać trzeba szeregu restrykcji, jednak to nie jest jedyny problem, z którym zmierzy się część Polaków. Właśnie pojawiła się wiadomość o kłopotach, które wystąpią już od poniedziałku i potrwają aż do 23 maja.

Szumowski wyjawił, jak będzie z maseczkami na wakacje i na plażach w Polsce. Dobitne słowaSzumowski wyjawił, jak będzie z maseczkami na wakacje i na plażach w Polsce. Dobitne słowaCzytaj dalej

Utrudniony wyjazd na jedną trasę

Radio ZET właśnie przekazało ważną wiadomość, z której na pewno nie ucieszy się wielu Polaków na południu kraju. Jak informuje portal na swoim Twitterze, problemy pojawią się na trasie Tarnów-Nowy Sącz-Krynica Zdrój. Wykonywana jest przez Koleje Małopolskie.

- Od poniedziałku do 29 maja wszystkie połączenia realizowane przez Koleje Małopolskie na trasie Tarnów – Nowy Sącz – Krynica-Zdrój będą wykonywane zastępczą komunikacją autobusową - czytamy we wpisie Radia ZET.

W dalszej części podano przyczynę takiego stanu rzeczy. Jak się okazuje, wszystko przez prace modernizacyjne. Jak informują Małopolskie Koleje, prace przeprowadzane są przez zarządcę infrastruktury, czyli PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikacja autobusowa wprowadzona zostanie za wszystkie pociągi jeżdżące na wspomnianej trasie.

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioł uderzył w Polskę z ogromną mocą. Zniszczenia i straty są wielkie
2. WHO komentuje niepokojące doniesienia. U ozdrowieńców wykrywa się ponownie obecność koronawirusa

Na stronie Małopolskiekoleje.pl przypomina się również pasażerom, że nadal zawieszone pozostają wszystkie pociągi kursujące do oraz z Jasła. Szczegółowy spis kursów, których dotyczą zmiany, opublikowany jest na stronie internetowej przewoźnika.

wyjazd pkp problemy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji? Szumowski zdradził ważne szczegóły, dobra i zła wiadomość
  2. Koń ciągnący dorożkę przewrócił się, umarł. Dorożkarz z Krakowa usłyszał zarzuty
  3. W sobotę otwierają kolejne miejsca w Polsce. Wielu Polaków czekało od dawna
  4. Najnowsze słowa Szumowskiego o otwieraniu granic na wakacje 2020. Nie ma już wątpliwości
  5. Kolejne dekady będą okropne, nie tylko koronawirus. Eksperci nie pozostawiają złudzeń
  6. Anna Lewandowska nie próżnowała podczas kwarantanny. Trenerka napisała książkę (FOTO)

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł