wyjazd długi weekendgoogle maps (screen)

Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość

Wyjazd na długi weekend można zaplanować w kolejne miejsca. Wszystko dzięki decyzji, którą podjął jeden z najpopularniejszych przewoźników w Polsce. Po długiej przerwie uruchomi połączenia w ulubione miejsca turystów, zarówno w naszym kraju i za granicą.

Wyjazd na długi weekend dla wielu Polaków będzie długo oczekiwanym odpoczynkiem po miesiącach spędzonych w izolacji. Na urlop będziemy mogli wybrać się w nowe, jednak dobrze znane turystom miejsca. Wszystko dzięki wznowieniu przejazdów przez jednego z najpopularniejszych przewoźników.

Wreszcie wielu Polaków się doczeka. Przywracanie specjalnie na wakacjeWreszcie wielu Polaków się doczeka. Przywracanie specjalnie na wakacjeCzytaj dalej

Wyjazd na długi weekend

FlixBus odmrozi połączenia, które z powodu pandemii koronawirusa zostały wstrzymane. Już na długi weekend w czerwcu uruchomione zostanie 14 tras w całej Polsce, a także za granicę. 10 oraz 11 czerwca zostaną uruchomione kolejne połączenia zielonych autobusów.

- Zniesienie limitu 50 proc. dopuszczonych do przewozu pasażerów otworzyło nam drogę do uruchomienia kolejnych połączeń. Wśród wznowionych linii znajdują się ciekawe kierunki wakacyjne nad morzem i w górach, takie jak Mrzeżyno i Kołobrzeg czy Karpacz i Zakopane, a specjalnie na długi weekend czerwcowy nasze autobusy pojadą także w Bieszczady - komentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce i na Ukrainie cytowany przez Business Insider.

Dodaje, że przywrócone zostaną połączenia na "korytarzu północ-południe", wliczając do tego trójmiasto. Od 11 czerwca, FlixBus Polska łącznie obsłuży 20 regularnych linii operowanych przez 14 partnerów autobusowych firmy.

Flixbus wprowadził również nowe standardy i wymogi bezpieczeństwa, w celu ochrony pasażerów przed koronawirusem. Zobowiązano się między innymi do regularnej dezynfekcji autobusów obowiązku zakrywania nosa i ust na pokładzie przez pasażerów i kierowców oraz wprowadzeniu wyłącznie biletów elektronicznych.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie Malediwy, cudowne jezioro w Polsce. Tysiące osób je kocha
2. Supernowoczesna Biedronka w Gdyni. Nowa placówka z zadziwiającymi technologiami [ZDJĘCIA]

Informacją przewoźnik podzielił się również w swoich social mediach. Szczegółową siatkę połączeń oraz aktualny rozkład jazdy można zobaczyć na stronie FlixBusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej miliony
  2. Zakonnica z domu dziecka przyzwalała na wykorzystywanie i bicie malutkich dzieci. Porażające relacje ofiar tragedii doprowadzają do łez
  3. Żółty alert dla części Polski. IMGW alarmuje, może być niebezpiecznie
  4. Wyszli na plażę w Polsce. Zobaczyli scenę, w którą aż trudno uwierzyć [film]
  5. Druzgocące słowa Papieża Franciszka. Nie zostawił suchej nitki
  6. Mężczyzna przewrócił się na ziemię. Po chwili ratunek przyszedł ze strony cane corso. Przepiękne nagranie

źródło: businessinsider.com.pl

Następny artykuł