wyjazd plaże wakacjefot. pixabay.com/bartiradesigner0

Dwie najpiękniejsze plaże świata wybrane. Wyglądają jak z marzeń, prawdziwy raj

Wyjazd na rajską plażę jest marzeniem wielu osób, które na co dzień zmagają się z nudą i rutyną. Oto dwa miejsca, które rozbudzają wyobraźnię i sprawiają, że chcemy się tam natychmiast teleportować.

W szarej codzienności wyjazd na rajską plażę byłby przyjemną odmianą. Idealnym miejscem byłoby piękne wybrzeże, w którym moglibyśmy podziwiać przyrodę bez tłumu turystów. Wśród wielu pięknych plaż nie wiadomo, którą z nich wybrać jako cel naszych wyśnionych wakacji. Dlatego właśnie Tripadvisor przygotował ranking Travellers’ Choice, w którym zamieścił najpiękniejsze plaże wybrane wynikiem głosowania użytkowników. pierwsze dwa miejsca zapierają dech w piersiach.

Wykolejenie superszybkiego pociągu. 21 osób rannych, akcja helikoptera, porażające wiadomości z EuropyWykolejenie superszybkiego pociągu. 21 osób rannych, akcja helikoptera, porażające wiadomości z EuropyCzytaj dalej

Jaką plażę wybrać na wymarzony wyjazd

Drugie miejsce zajęła plaża Grace Bay, leżąca na wyspie Providenciales należącej do Turks i Caicos, leżących we wschodniej części archipelagu Bahamów, na terytorium zależnym od Wielkiej Brytanii. Wielkim atutem była szerokość plaży i biały piasek w połączeniu z błękitną wodą Atlantyku. Jest tam wyjątkowo cicho, ponieważ miejsce nie jest odwiedzane przez ogromną liczbę turystów. Wybrzeże jest idealne zarówno dla miłośników nurkowania i snorkelingu, jak i dla tych, którzy preferują kąpiele słoneczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Jechał Pendolino i nagle zobaczył znaną twarz. Nie mógł uwierzyć, byli w jednym przedziale
2. WHO pilnie ostrzega przed banknotami. Lepiej nie dotykajcie gotówki, konsekwencje mogą być tragiczne

Niekwestionowanym faworytem głosujących jest Baia do Sancho. Plaża znajduje się na wyspie Fernando de Noronha, należącej do Brazylii. To jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie, wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Liczba turystów mogących przebywać w tym miejscu jest ograniczona, jednak gdy ma się szczęście, można nacieszyć się pięknymi widokami oraz popływać z delfinami i żółwiami morskimi.

wyjazd plaże wakacje

Fot. Instagram/caribbeanhotspots

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda serialu znanego z TVN i Polsatu została zastrzelona we własnym domu. Porażające nagranie w sieci
  2. Nie dał się oszukać w Biedronce. Zapłacił 10 złotych mniej za identyczne produkty
  3. Polscy turyści uciekali przerażeni przed wilkami w Parku Narodowym. Do akcji musiała wkroczyć policja
  4. Pasażerowie Ryanair mogą bać się katastrofy. Jest opcja rezygnacji, ale warunki rozwścieczą turystów
  5. Dziesiątki turystów nieświadomie próbują przewieźć zabronioną rzecz samolotem. Nawet nie wiedzą, że nie wolno
  6. Hitowy transfer lidera reprezentacji Polski. Nasz zawodnik dołączy do giganta

Źródło: tanie-loty.com.pl

Następny artykuł