Wyjazd na wakacje. Konieczne przestrzeganie restrykcjifot. pixabay/biblioteka publiczna

Wojciech był nad polskim morzem. "Miejmy szczęście, by zdążyć się pożegnać z bliskimi"

Wyjazd na wakacje jest możliwy pomimo, że w kraju panuje epidemia koronawirusa, Trzeba jednak stosować się do restrykcji. Nie wszyscy to robią. Skrytykował to były piłkarz, Wojciech Kowalczyk.

Wyjazd na urlop to coś, na co wielu czeka przez cały rok. Tłumy polskich turystów ruszyło do różnych miejsc turystycznych w całym kraju. Nie wolno jednak zapominać, że w kraju nadal istnieje duże zagrożenie epidemiczne. Znany piłkarz, podczas pobytu nad polskim morzem, zauważył problem lekceważenia restrykcji.

Szumowski powiedział, co z Polakami wracającymi z wakacji. Kwarantanna czy test?Szumowski powiedział, co z Polakami wracającymi z wakacji. Kwarantanna czy test?Czytaj dalej

Wyjazd na wakacje a koronawirus

Jak można zauważyć w polskich kurortach, wielu turystów lekceważy różnego rodzaju restrykcje. Duża liczba osób nie przestrzega zasady dystansu społecznego. Nie noszą także maseczek. Pomimo braku nakazu zakrywania nosa i ust na otwartej przestrzeni, niektórzy uważają, że dla bezpieczeństwa powinno się to robić. Szczególnie kiedy kichamy, ponieważ wtedy ryzyko zarażenia jest większe. Zauważył to między innymi były piłkarz Legii Warszawy Wojciech Kowalczyk. Napisał o tym w mediach społecznościowych.

- Jak ktoś pyta, to parskanie i kichanie w twarz w normie nad morzem. Jak wrócimy to miejmy szczęście, by zdążyć się pożegnać z bliskimi - napisał na swoim profilu na Twitterze Wojciech Kowalczyk.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka
2. Zamiast pieniędzy z bonu możesz dostać gigantyczną grzywnę. Trzeba uważać

3. Ostre cięcia w Lidlu, wiele produktów kupisz 80% taniej. Oferta już ruszyła, ale czasu nie jest dużo

" href="https://www.biznesinfo.pl/bankomat-010820-ks-500">Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

Koronawirus wciąż jest dużym problemem w Polsce. Wczoraj sanepid potwierdził obecność nowego ogniska. 17 przypadków zakażenia potwierdzono wśród ratowników, którzy pracowali na plażach jednych z popularnych miejscowości turystycznych. Można o tym przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za monetę 5 gr możesz dostać sporą sumę. Wystarczy, że zwrócisz uwagę na jeden szczegół
  2. Polski piłkarz nagle zaginął. Rodzina nie ma z nim kontaktu, bliscy proszą o pomoc każdego
  3. Wiemy, jaki był dowód miłości wobec Joanny Kurskiej ze strony prezesa TVP. Zdjęcia zdradzają wszystko
  4. yneckiej. Nie stać jej na wakacje w ukochanym kraju" href="https://turysci.pl/katarzyna-skrzynecka-020820-pk-wakacje">Wielki smutek Kasi Skrzyneckiej. Nie stać jej na wakacje w ukochanym kraju
 1. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata
 2. Pilny apel o ewakuację ludzi. Sytuacja na południu Europy wymyka się spod kontroli
 3. Porzucili niepełnosprawnego psa dwa razy w ciągu tego samego dnia. Dramatyczne nagranie, jak mogli?

Źródło: o2.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł