wydarzenia prawdziwy koszmarPixabay arembowski

Chciał spędzić wolny czas z kolegami. Wakacje zmieniły się w prawdziwy koszmar. Nie miał szans

Wydarzenia, do których doszło niedaleko Jeleniej Góry, w dramatyczny sposób zakończyły wakacje nastolatków. Czworo znajomych spędzało czas na terenie dawnej żwirowni. Po tym, jak świadkowie wezwali służby ratunkowe, odnaleziono ciało młodego chłopaka. Niestety 14-latek nie przeżył. To kolejny przypadek utonięcia w sezonie letnim.

Wydarzenia z 29 lipca br. wstrząsnęły mieszkańcami Wojanowa. W miejscowości położonej niedaleko Jeleniej Góry doszło do tragedii. W zbiorniku wodnym po dawnej żwirowni zaginął 14-letni chłopiec. Po tym, jak zawiadomiono służby ratunkowe, rozpoczęto poszukiwania nastolatka. Na miejscu pracowało kilka grup specjalistycznych. Niestety po prawie dwóch godzinach z wody wyłowiono ciało. Mimo podjęcia reanimacji chłopak nie przeżył. Na terenie dawnej żwirowni wypoczywał wraz ze znajomymi.

Nie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierzaNie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierzaCzytaj dalej

Wydarzenia, do których doszło około godziny 18:00, miały beztroski początek. Korzystając z wakacji, czworo nastolatków wybrało się na teren dawnej żwirowni, aby spędzić czas w pobliżu zbiornika wodnego. W trakcie pobytu młodzi ludzie postanowili się kąpać. W pewnym momencie chłopak zniknął pod wodą. Świadkowie wezwali służby ratunkowe, które rozpoczęły akcję poszukiwawczą. Czynności trwały około 2 godzin. Niestety 14-latek nie przeżył. Ta smutna historia tylko potwierdza, że w sezonie letnim dochodzi do wielu utonięć.

Tragiczne wydarzenia w Wojanowie - nie żyje 14-latek

Wydarzenia w Wojanowie miały tragiczny finał. Po akcji poszukiwawczej, która trwała około 2 godziny, służby wyłowiły z wody ciało zaginionego chłopca. Ratownicy podjęli jeszcze próby reanimacji, ta jednak nie przyniosła efektów. Nastolatkowie kąpali się w niestrzeżonym miejscu, jakim jest zbiornik wodny powstały na terenie dawnej żwirowni. W poszukiwania zaangażowano kilka specjalistycznych zespołów. Komentarza w tej sprawie udzieliła rzeczniczka prasowa Komendanta Miejskiego Policji w jeleniej Górze.

- Informację o tym, że chłopiec nagle zniknął pod wodą policja otrzymała w środę po godz. 18.00 - słowa podinsp. Edyty Bagrowskiej, rzeczniczki prasowej Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze cytuje Polskie Radio.

- Czworo nastolatków kąpało się w zbiorniku po byłej żwirowni w Wojanowie, jest to niestrzeżony zbiornik wodny. Nagle w trakcie kąpieli chłopiec zanurzył się pod wodę i nie było z nim kontaktu. Świadkowie wezwali służby ratunkowe - dodaje.

Dzisiaj grzeje: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski
2. Porażające zdjęcia z Karpacza. Co się dzieje?
3. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw

Okoliczności oraz przyczyny, które doprowadziły do tragicznego wydarzenia w Wojanowie, są wyjaśniane przez policję. Na miejscu pracowali strażacy, specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego w Jeleniej Górze oraz funkcjonariusze policji. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dramatycznych doniesieniach z Krakowa. Część dawnej stolicy Polski została przysłonięta chmurą czarnego dymu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil: „55 kg to górna granica wagi kobiety. Od 60 zaczynają się wielkie uda i cellulit, ohydne”
  2. Nagła interwencja policji na treningu Bayernu Monachium. Potrzebna była natychmiastowa reakcja
  3. Andrzej Duda pojawił się na pilnej konferencji prasowej. Niespodziewane wystąpienie prezydenta, opowiedział o specjalnym spotkaniu
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia

Źródło: Polskie Radio

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł