wydarzenia nie żyjePixabay ctdimaging

Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem

Wydarzenia zostały już potwierdzone przez zagraniczne media - nie żyje młoda europejska gwiazda. Utalentowana dziewczyna miała zaledwie 19 lat. Kondolencje i wyrazy współczucia dla jej rodziny napływają z najróżniejszych środowisk. Podróżowanie ze znajomymi zakończyło się tragedią. Z bólem żegnamy Claudię Hernandez Rey.

Wydarzenia z poniedziałku 27 lipca br. wstrząsnęły nie tylko środowiskiem sportowym, ale także mediami w całej Europie. Wiemy już oficjalnie, że w wyniku tragicznego wypadku zginęła młoda gwiazda Claudia Hernandez Rey. Nadzieja hiszpańskiej lekkoatletyki miała zaledwie 19 lat. Do dramatycznego zdarzenia doszło w trakcie podróży, w którą dziewczyna wybrała się ze swoimi przyjaciółmi. Tę smutną informację komentują największe osobistości związane ze światem sportu.

Katastrofa kolejowa za granicą. Sceny jak z horroruKatastrofa kolejowa za granicą. Sceny jak z horroruCzytaj dalej

Okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego wydarzenia, nie są jeszcze w pełni wyjaśnione. Według mediów hiszpańska lekkoatletka Claudia Hernandez Rey wybrała się ze swoimi znajomymi w podróż. 19-latka podróżowała samochodem wraz z czteroma innymi osobami. Media informują, że w pewnym momencie auto, w którym jechała Claudia, wypadło z trasy i następnie uderzyło w drzewo. Nie wiadomo jeszcze, co spowodowało, że samochód zjechał z drogi. Młoda gwiazda hiszpańskiego sportu zginęła na miejscu.

Wydarzenia z ostatnich godzin pogrążyły świat hiszpańskiego sportu w żałobie

Wydarzenia, o których dowiedzieliśmy się w ciągu ostatnich godziny, rzuciły cień na świat hiszpańskiego sportu. Claudia Hernandez Rey była utalentowaną lekkoatletką, która specjalizowała się w biegach. 19-latka miała też pasje wychodzące poza sport. Oprócz przygotowywania się do zawodów, czas wypełniała studiowaniem pielęgniarstwa. Jej niespodziewana śmierć poruszyła nie tylko środowiska związane ze sportem, ale całą Europę. W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze kondolencje.

- Gdy dotarła do mnie ta informacja, to zaniemówiłam. Ci, którzy cię znali - zwłaszcza świat lekkoatletyki w Granadzie - zapamięta cię jako osobę zawsze uśmiechniętą. Przesyłam szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciół - komunikat Mariny Perez Garcii, mistrzyni Europy z 2018 r. w chodzie sportowym na 20 km cytuje portal Onet.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Porażające zdjęcia z Karpacza. Co się dzieje?
3. Składki ZUS mocno w górę. Trzeba będzie dopłacić 200 zł

Te dramatyczne wydarzenia nadal jeszcze żyją w hiszpańskich mediach. Przyjaciele, którzy podróżowali z Claudią Hernandez Rey, mieli dużo więcej szczęścia. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala, jednak żadne z nich nie odniosło poważnych obrażeń. Wyrazy żalu napływają do rodziny hiszpańskiej lekkoatletki z najróżniejszych środowisk. To dzień żałoby hiszpańskiego sportu. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o śmierci dwóch europejskich gwiazd.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Wielkie starcie kiboli na autostradzie A4. Policja wszczęła śledztwo, są pierwsze efekty
  3. Spędził godziny, aby przeanalizować Wiadomości TVP. Zadziwiające wnioski mówią wszystko
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Puma płacze w ogrodzie zoologicznym? Prawda może okazać się bolesna

Źródło: Onet

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł