Wydarzenia na Ukrainie są niepokojącepixabay/biblioteka publiczna

Porażający atak na autobus z podróżnymi. Są ranni. Dramatyczne doniesienia zza granicy

Wydarzenia zza polskiej granicy. Doszło do poważnego wypadku autobusu, który przewoził turystów. Jak podają lokalne media, są osoby ranne. Sprawę skomentowała policja. Co przyczyniło się do tragedii?

Wydarzenia, do których doszło w jednym z sąsiednich krajów Polski, są niepokojące. Doszło do wypadku autobusu przewożącego turystów. Sprawę skomentowała rzeczniczka policji. Gdzie to się wydarzyło?

Skandal z udziałem Martyniuka. Przeszedł samego siebie. Sprawa trafi do sąduSkandal z udziałem Martyniuka. Przeszedł samego siebie. Sprawa trafi do sąduCzytaj dalej

Wydarzenia w Europie. Wypadek autobusu

Do traficznych zdarzeń doszło na Ukrainie. Wypadek miał miejsce między Kijowem a Charkowem miasta Lubotyn. Jak poinformował tamtejszy portal Hromadske, pojazd został ostrzelany. Ranni zostali przetransportowani do szpitala. Sprawę skomentowała policja.

Jak podają służby, nieznane osoby zablokowały drogę samochodem marki Mitsubishi. Następnie zaczęli strzelać w stronę autobusu marki Mercedes. Podróżowali nim przedstawiciele organizacji "Za życie".

- Potem z mitsubishi wyszło kilka osób i z broni nieśmiercionośnej ostrzelało dany bus, po czym uciekło swoim samochodem - podaje jeden z policjantów, który zajmuje się sprawą. W internecie pojawiły się plotki, że kilka osób zostało porwanych. Policja zdementowała te fałszywe informacje. Wiadomo też, że nie ma ofiar śmiertelnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Samolot wyleciał z Polski, doszło do zderzenia. Wiadomość obiegła media
2. Dramatyczna wiadomość z Chorwacji. Spełnia się czarny scenariusz
3. Podczas powrotu z wakacji, zapomnieli dziadka. 60-latka znaleźli pod Wrocławiem

- Nie ma martwych. Trzy osoby są poważnie ranne. Policja zatrzymała dwa samochody mogące mieć związek z ostrzelaniem autobusu - napisał na swoim profilu na Twitterze ukraiński polityk Ilya Kiva. Jakiś czas temu pisaliśmy o innym wypadku autobusu. Brali w nim udział Polacy. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gigantyczna strata dla świata polskiego sportu. Nie żyje były mistrz Polski i legenda jednego z najlepszych klubów w kraju
  2. Opiekunka potajemnie wyszła za 88-letniego Władysława, dramat rodziny. "Był cały brązowy, wyglądał jak wilkołak"
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Doberman bawił się z dzieckiem, nagle się na nie rzucił. Gdy matka poznała powód, nie mogła się pozbierać

Źródło: Polsat News

Następny artykuł