Tragiczne wiadomości z UKTurysci.pl

Są ofiary i ranni, część miasta zamknięta, 20 radiowozów na miejscu. Porażające wiadomości docierają z Wielkiej Brytanii

Wydarzenia w Wielkiej Brytanii. Media i służby informują o brutalnym zdarzeniu w szkockim Glasgow. Część miasta została zamknięta. Potwierdzono, że są ofiary oraz ranni.

Wydarzenia na wyspach brytyjskich. Doszło do ataku nożownika w mieście Glasgow w Szkocji. Dźgniętych zostało kilka osób. Jednym z poszkodowanych jest funkcjonariusz policji. Aktualnie przebywa on w szpitalu. Do tragedii doszło na ulicy West George. Jak poinformowały brytyjskie media, prawdopodobnie trzy osoby nie żyją. Miasto zostało częściowo zamknięte.

Potężna eksplozja w budynku. W obiekcie było prawie 200 osób. Światowe media podały porażające informacjePotężna eksplozja w budynku. W obiekcie było prawie 200 osób. Światowe media podały porażające informacjeCzytaj dalej

Tragiczne wydarzenia w Wielkiej Brytanii

Jak relacjonują świadkowie, rannych jest co najmniej kilka osób. Na miejscu pracuje około 20 radiowozów. Policja pracuje z pomocą psów tropiących. Zaraz po zajściu nie było wiadomo, czy służby mają do czynienia z atakiem nożownika czy strzelaniną. Wstępnie mówiono, że widziany był mężczyzna, który opuszczał budynek z rękami uniesionymi do góry. Policja w rozmowie dziennikarzami potwierdziła, że mają do czynienia z "poważnym incydentem".

Policja informuje, że sytuacja na miejscu została już opanowana. Poinformowano o tym specjalnie wydanym oświadczeniu. Jak napisano, dla pobliskich mieszkańców nie występuje już żadne niebezpieczeństwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Są ofiary i ranni, w stolicy zawyły syreny. Za granicą doszło do tragedii
2. Nowy system poboru opłat już jest. Bez jednej rzeczy w aucie zapłacisz karę

Informacji na temat zdarzenia udzieliła Catriona Renton, dziennikarka pracująca dla telewizji BBC. Nieoficjalnie powiedziała, że nie żyją trzy osoby, które zostały dźgnięte nożem. Do wszystkiego miało dojść na schodach hotelu. Sprawca miał zostać zastrzelony przez policję, kiedy ten zranił jednego z policjantów. Jakimś czas temu pisaliśmy o innym napadzie. Można o nim przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wisła Kraków nie zagra w Ekstraklasie. Nie udało się zebrać pieniędzy, klub wystartuje w I lidze
  2. Jarosław Kaczyński ma "tajny plan". Ma pomóc Dudzie wygrać, zaskakujące doniesienia mediów
  3. Ministerstwo potwierdziło, wielkie zmiany od 17 lipca. Wakacje będą wyglądać zupełnie inaczej
  4. No i się zaczęło, porażająca wiadomość z Chin. Wielu się obawiało, niestety dzieje się w Hongkongu
  5. Rząd podjął decyzję. Już dziś znoszą zakaz, wielka ulga dla tysięcy Polaków
  6. Niemowlę zbliżyło się do rottweilera. Rodzice nagrali wszystko

Źródło: Radio Zet, Wprost

Następny artykuł