wydarzenia z ostatniej chwiliturysci.pl

7 osób nie żyje w tym 3 dzieci. Trzesienie ziemi, smutne wiadomości ze świata

Wydarzenia z dzisiaj nie napawają optymizmem. Na Bliskim Wschodzie doszło do trzęsienia ziemi, w którym zginęło już kilka osób. Akcja ratunkowa wciąż trwa, a spod gruzów wyciągani są ludzie.

Wydarzenia tego ranka wstrząsnęły światem. Akcja ratunkowa potrwa jeszcze długo, wciąż znajdywane są żywe osoby. W tureckiej prowincji Van zginęło 7 osób, w tym troje dzieci. Nie wiadomo ile żywych osób uda się jeszcze odnaleźć, ani ile kolejnych ofiar leży pod gruzami.

Chorzy nie wejdą na pokład. Polskie biuro podróży wprowadza specjalne środki bezpieczeństwaChorzy nie wejdą na pokład. Polskie biuro podróży wprowadza specjalne środki bezpieczeństwaCzytaj dalej

Wydarzenia niezwykle tragiczne dla mieszkańców

W prowincji Van wiele domów jest uszkodzonych w wyniku trzęsienia ziemi - podał krótką informację gubernator Mehmet Emin Bilmez.

Według Europejskiego Centrum Sejsmologicznego epicentrum trzęsienia ziemi znajdowało się w północno-zachodnim Iranie, w wiosce Habasz-e-Olya, ok. 10 km od granicy z Turcją. Ognisko wstrząsów o magnitudzie 5,7 znajdowało się na głębokości 6 km. Wiele domów zostało zniszczonych, zawaliły się na przebywających w środku ludzi.

Według Mojtaby Khalediego z Irańskiej Służby Ratunkowej w trzęsieniu ziemi rannych zostało 25 osób, a siedem z nich przewieziono do szpitala, by udzielić specjalistycznej pomocy. Nie znany jest stan osób, które nadal znajdują się pod gruzami. Akcja ratunkowa potrwa jeszcze wiele godzin.

Dzisiaj grzeje: 1.Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończył
2. Słynna polska fabryka zamyka się po ponad 150 latach działalności. Jej wyroby wielu z nas ma w swoich domach

Jak podaje portal Interia, w Iranie zostały uszkodzone domy w czterech wioskach, jednak nie wiadomo zbyt wiele o skali zniszczeń. Nie znana jest również liczba osób poszkodowanych w wyniku tragedii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia
  2. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?
  3. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  4. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów
  5. Niewiarygodne odkrycie Kanadyjczyków w Polsce. Jest warte fortunę, prawdziwy skarb
  6. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach

Źródło: Interia

Następny artykuł