Wydarzenia z lubuskiego pod okiem prokuratury.Fot. Wikipedia.org/Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim/ CC0 (zdjęcie ilustracyjne)

Prawdziwy dramat w ośrodku wypoczynkowym na zachodzie Polski. Druzgocące odkrycie

Wydarzenia z Polski Zachodniej obiegły już krajowe media. W jednym z ośrodków wypoczynkowych doszło do dramatu urlopowiczki. Teraz sprawą zajmuje się lokalna komenda oraz przedstawiciele prokuratury. Służby wszczęły już oficjalne dochodzenie.

Wydarzenia z zachodniej części kraju stały się obiektem zainteresowania miejscowych służb. Jak podaje Radio Zet, do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z lubuskich ośrodków wypoczynkowych. Ofiarą jest najprawdopodobniej turystka, która wybrała się na urlop w okolice Łagowa.

Ponad 140 osób nie żyje. Liczba cały czas rośnie. Niepokojące wieści ze świataPonad 140 osób nie żyje. Liczba cały czas rośnie. Niepokojące wieści ze świataCzytaj dalej

Wydarzenia z lubuskiego: Nie żyje młoda kobieta

Jak opisują ostatnie wydarzenia dziennikarze Radia Zet i lokalnej Gazety Lubuskiej, do tragedii doszło w jednym z ośrodków wypoczynkowych w miejscowości Łagów (powiat świebodziński). Według wstępnych ustaleń służb świadkowie natrafili na ciało martwej kobiety. Zmarłą odnaleziono na terenie kompleksu.

Zmarła 33-latka została znaleziona w jednym ze zbiorników wodnych w obrębie łagowskiego ośrodka wypoczynkowego. Jak relacjonuje wydarzenia Gazeta Lubuska, miejsce zabezpieczają już lokalne służby, a sprawą zainteresowała się prokuratura. Na ten moment nie ma zgodności co do potencjalnej przyczyny śmierci urlopowiczki.

Kobieta nie pochodziła z regionu. Wydarzenia w raportach prokuratury

Według ustaleń lokalnych mediów kobieta nie była mieszkanką powiatu świebodzińskiego i najprawdopodobniej przyjechała na zachód kraju w celach wyłącznie wypoczynkowych. Wydarzenia z Łagowa nadal są badane przez przedstawicieli prokuratury. Co ważne, pojawił się wątek potencjalnego zaangażowania osób trzecich.

Dzisiaj grzeje: 1. Morawiecki zapowiedział zasiłek dla rodziców. Aby go otrzymać, spełniony musi być jednak jeden warunek
2. Ponad 140 osób nie żyje. Liczba cały czas rośnie. Niepokojące wieści ze świata
3. Doda może mówić o prawdziwym nieszczęściu. Jej konta są puste z powodu oszustwa

Prokuratura nie odrzuca scenariusza, w którym w wydarzenia z Łagowa byłyby zaangażowane osoby trzecie. Ciało 33-letniej kobiety zostało już zabezpieczone i przekazane zespołowi odpowiedzialnemu za przeprowadzenie sekcji zwłok. Procedury mogą przyczynić się do ustalenia oficjalnych przyczyn śmierci turystki. Co ważne, niespełna tydzień temu podobne wydarzenia miały miejsce również w Malborku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Pilny apel o przesunięcie powrotu do szkoły. Nauczyciele przemęczeni i przytłoczeni, nie mają już sił
  3. Pilny apel do wszystkich turystów z Polski. Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, nie jest dobrze
  4. Prześwietlili 1000-letni posąg. Zobaczyli, co jest w środku i zamarli
  5. Kasia Cichopek wolałaby, żeby nikt nie wiedział. Za późno, zdjęcie z hotelu wylądowało w sieci
  6. Szczeniak owczarka zaczął kąsać dziecko na ich pierwszym spotkaniu. Nagranie rozkłada na łopatki

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł