Wydarzenia ciosem dla lokalnych kibiców.Fot. Pixabay.com/Michael Schwarzenberger

Autokar runął do rzeki. 8 nastolatków nie żyje, niewyobrażalna tragedia za granicą

Wydarzenia dla świata futbolu mogą być bardzo bolesnym ciosem. Podczas podróży doszło do wypadku, w wyniku którego zginęło ośmiu nastoletnich zawodników. Kolejni poszkodowani walczą o życie.

Wydarzenia z dalekiego południa obiegły już cały świat. Według wstępnych ustaleń krajowych mediów doszło do wypadku autobusu, którym podróżowało 36 pasażerów. Obecnie część drużyny walczy o życie w jednym z pobliskich szpitali.

TVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicyTVP: Nie żyje wicepremier, był zakażony. Tragiczna wiadomość z zagranicyCzytaj dalej

Wydarzenia z Afryki: 8 zawodników nie żyje

Jak relacjonuje wydarzenia redakcja serwisu se.pl, do zdarzenia doszło w sobotę (19 września). Zawodnicy najprawdopodobniej Africa Vision Soccer Academy jechali autokarem, kiedy doszło do wypadku na jednej z dróg Ghany. Spośród 36 pasażerów, zginęło ośmiu zawodników. Część zespołu nadal walczy o życie.

Tragiczne wydarzenia z Ghany dotyczą zawodników w wieku od 12. do 16. roku życia. Z niewyjaśnionych przyczyn autokar zjechał do rzeki Offinso. Według wstępnych ustaleń lokalnych służb, na które powołuje się m.in. se.pl, kierowca mógł stracić panowanie nad pojazdem.

Tragiczne wydarzenia dla świata sportu

Dokładniej wydarzenia z soboty opisują miejscowe służby ratunkowe. Okazuje się, że sześciu zawodników zginęło na miejscu, a pozostali dwaj - zaraz po transporcie do szpitala. Co więcej, czterej piłkarze są w stanie krytycznym i obecnie lekarze starają się podtrzymać funkcje życiowe poszkodowanych. Jak na razie media nie podają dokładnego celu podróży zespołu.

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z Polski, nastolatek nie miał szans zdążyć przed pociągiem
2. Emeryci mogą być wściekli. Wszyscy Polacy będą dostawali tyle samo?
3. Podano możliwy termin ostatecznego pożegnania z maseczkami w przestrzeni publicznej. Wielu się załamie

Wydarzenia z soboty dotyczą drużyny, która występowała w młodzieżowej lidze Ghany - Colts League. Służby podają dwa scenariusze: zespół wracał w sobotę z jednego ze spotkań lub wybierał się do władz ligowych. Zgodnie z drugim przypuszczeniem, nastolatkowie chcieli starać się o oficjalny wpis do rejestru zespołów. Niestety, wcześniej również norwescy kibice żegnali ikonę lokalnego futbolu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot urodził się z syndromem wilkołaka. Jego wygląd budzi podziw i przeraża
  2. Detonacja bomby atomowej pod wodą. Niesamowite nagranie w 4K
  3. Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów
  4. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm
  5. Byliście w Błędnych Skałach? Niesamowite miejsce
  6. Ogromny lew podszedł do bezbronnego psa. Wszyscy zamarli, czekając na najgorsze

Źródło: se.pl

Następny artykuł