Wydarzenia do 50 osób jeszcze przed wakacjami?

Zmiana, na którą czekają tysiące Polaków, jeszcze przed wakacjami? Zaskakujące słowa wicepremier

Wydarzenia na dużą skalę stoją pod znakiem zapytania, jednak pojawił się ważny głos minister rozwoju.

Wydarzenia masowe z dnia na dzień zostały anulowane, co przełożyło się na ogromne straty zarówno organizatórów, jak i artystów, którzy mieli wystąpić na największych festiwalach tego roku. Mimo pandemii, Jadwiga Emilewicz, minister rozwoju zabrała głos w sprawie powrotu imprez do 50 osób.

Ile będą kosztować Polaków wakacje w górach? Ceny wyszły na jawIle będą kosztować Polaków wakacje w górach? Ceny wyszły na jawCzytaj dalej

Wydarzenia do 50 osób już w czerwcu?

Do tej pory chodziły plotki, że wydarzenia z ograniczoną liczbą uczestników mają wrócić jeszcze przed wakacjami, jednak władze nie komentowały tych doniesień. Jednakże, dzisiaj na mediach społecznościowych Ministerstwa Rozwoju pojawił się wpis przytaczający wypowiedź wicepremier Emilewicz dający nadzieję na powrót eventów jeszcze przed wakacjami.

Jadwiga Emilewicz była dzisiaj gościem w jednym z programów na antenie TVP3 Rzeszów. Na żywo podjęła temat powrotu imprez masowych. Wydarzenia z narzuconą pulą uczestników do 50 osób są konsultowane z samymi organizatorami.

Ministerstwo zapowiada wydarzenia z ograniczoną liczbą miejsc

Jak zaznacza sama Emilewicz, wydarzenia masowe są istotną gałęzią rozwoju wielu polskich miast. Tegoroczne festiwale, które zostały odwołane przez pandemię koronawirusa cyklicznie ściągają fanów nie tylko z kraju, ale i zza granicy. Całkiem możliwe, że w ograniczonej jeszcze skali, powrócą wydarzenia masowe jeszcze przed letnią przerwą.

Dzisiaj grzeje: 1. Gdzie leżą fikcyjne Wilkowyje? Uwielbiane "Ranczo" kręcono w pięknym miejscu
2. Tarcza 4.0 wprowadza wielkie zmiany dotyczące urlopów. Twoje wakacyjne plany mogą się nie udać

- Wytyczne powstają w ścisłej współpracy z branżami. Prowadzimy prace m. in. z turystyką biznesową-ważną gałęzią gospodarki w wielu miastach. Być może jeszcze przed wakacjami wydarzenia do 50 os. będą mogły być realizowane - zaznaczała Emilewicz.

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: Twitter

Następny artykuł