wydarzenia strzelanina w TajlandiiTurysci.pl

Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świata

Wydarzenia, o których właśnie poinformowały zagraniczne media, są przerażające. Napastnik otworzył ogień w centrum handlowym. Dwie osoby nie żyją, trwa obława policji.

Wydarzenia, o których ropzisują się międzynarodowe media, przyprawiają o ciarki. Ubzrojony napastnik otworzył ogień w cetrum handlowym w Bangkoku w Tajlandii. Zastrzelił jedną osobę, drugą ranił. Policji wciąż nie udało się ująć sprawcy.

Koszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończyłKoszmar w Ryanairze został nagrany. Wymioty i modlitwy, żeby horror się skończyłCzytaj dalej

Wydarzenia, do których doszło w Tajlandii, są straszne

Jak przekazuje Onet, do wydarzeń doszło we wtorek popołudniu. Strzały padły na czwartym piętrze centurm handlowego Century The Movie Plaza. Polskie medium powołuje się na wiadomości przekazywane przez Bangkok Post. Potwierdzono, że jest jedna ofiara śmiertelna - 28-letnia pracownia kliniki. Miała być ona byłą żoną napastnika, para rozwiodła się po 10 latach małżeństwa.

Ranna została również druga kobieta w podobnym wieku. Nie wiadomo, jak poważne były jej obrażenia, bangkok Post informuje natomiast, że została przewieziona do szpitala. Dziennik Khaosod podał, że napastnik miał pracować w centrum handlowym jako ochroniarz. Pojawić się miał film z kamer monitoringu, na którym widać, jak mężczyzna podchodzi do biurka byłej żony i strzela do niej z bliskiej odległości.

Dzisiaj grzeje: 1. 11 osób zginęło, wielu rannych. W nocy doszło do tragedii za granicą
2. Widzisz butelkę nad kołem swojego samochodu? Miej się na baczności, możesz być w dużym niebezpieczeństwie

Policja nie wyklucza na tym etapie żadnego motywu sprawy, wskazuje jednak, że prawdopodobna jest wersja o zazdrości. Jak podaje Onet, funkcjonariusze jeszcze oficjalnie nie poinformowali, że znana jest tożsamość napastnika. Wiadomo, że wciąż nie został ujęty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć
  2. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  3. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc
  4. Najwyższy alarm w europejskim mieście. Gigantyczne zagrożenie koronawirusem
  5. Ogromna tragedia w polskich górach. Doszło do najgorszego, nie mieli żadnych szans, turystka nie żyje
  6. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii

Źródło: Onet

Następny artykuł