Wydarzenia z południa ciosem dla kierowców.Fot. Google Maps

Nocny dramat na autostradzie. Do akcji wkroczyły służby. Nikt nie mógł przejechać

Wydarzenia z południa Polski zablokowały znaczną część ważnej trasy. Do dramatycznego wypadku doszło w nocy. Interweniowały miejscowe służby. Turyści, którzy wybierali się w okolice Śląska, mogli mieć bardzo duże problemy.

Wydarzenia z województwa opolskiego pojawiły się na ustach krajowych mediów. Do zdarzenia miało dojść w nocy z wtorku (11 sierpnia) na środę (12 sierpnia). Według relacji służb, w akcji zaangażował się m.in. zastęp straży pożarnej. Co ważne, wcześniej za południowymi granicami potwierdzono również wypadek autokaru z polskimi turystami.

Zginęło 171 osób. Ponad 6 tys. rannych. Nowe fakty dramatycznych wydarzeń ze światZginęło 171 osób. Ponad 6 tys. rannych. Nowe fakty dramatycznych wydarzeń ze światCzytaj dalej

Wydarzenia z południa problemem kierowców

Jak informują dziennikarze Radia Zet, wydarzenia na autostradzie A4 miały miejsce w okolicach Nogowczyc (województwo opolskie). Jak informował już w środę dyżurny Komendy Powiatowej PSP w Strzelcach Opolskich, na drodze doszło do zapłonu pojazdu transportowego należącego do Poczty Polskiej.

W wyniku pożaru cała trasa A4 była zablokowana na czas interwencji służb. Według Komendy Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich bus poczty polskiej przewoził głównie lekkie przesyłki. Wydarzenia z województwa opolskiego potwierdzili również przedstawiciele Punktu Informacji Drogowej GDDKiA.

Wydarzenia z ogniem w tle

Jak podają przedstawiciele Punktu Informacji Drogowej GDDKiA, wydarzenia z południa miały miejsce dokładnie na odcinku A4 Strzelce Opolskie – Łany. W akcji interweniowały zastępy straży pożarnej. Funkcjonariusze już w czasie procedur informowali o przebiegu zdarzenia. Utrudnienia na trasie trwały około dwóch godzin.

Dzisiaj grzeje: 1. Kopali w ziemi, nagle trafili na skarb. Jest największy w historii kraju
2. Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź odchodzi na emeryturę. Co miesiąc dostanie sowity przelew od ZUS, a to i tak nie wszystko

- Prowadzimy działania gaśnicze. W momencie dojazdu na miejsce naszych zastępów samochód był całkowicie objęty pożarem. Autostrada na daną chwilę jest zablokowana w kierunku na Katowice - przekazywał podczas utrudnień dyżurny Komendy w Strzelcach Opolskich cytowany przez Radio Zet.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zbigniew Boniek podzielił się swoją radością na Twitterze. Internauci gratulują nowego członka rodziny (FOTO)
  2. Czy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słów
  3. Tysiące zakażonych po jednej modlitwie. Dramatyczne wiadomości ze świata
  4. Hit, wyciekło zdjęcie Macierewicza na wakacjach. Poszalał
  5. Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, ale wstyd
  6. Zachowanie golden retrievera rozkłada na łopatki. Woda zburzyła jego zamek z piasku

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł