wydarzenia z Dolnego ŚląskaFot. google.com/maps/ screen

Nie miał szans, nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę

Wydarzenia ze Śląska wstrząsnęły już całą Polską. Dramatyczna walka o życie nie przyniosła skutku, mężczyzna zmarł na oczach kolegów. Rodzina i znajomi pogrążeni są w żałobie, nie mogą pogodzić się ze stratą.

Wydarzenia, do których doszło w Polkowicach na Dolnym Śląsku zasmuciły wszystkich. W kopani miedzi Rudna doszło do wstrząsu, który spowodował wypadek. 43-letni górnik zmarł, pomimo podjęcia akcji ratunkowej. Od razu po zdarzeniu dotarli do niego koledzy, a potem służby ratunkowe, które próbowały utrzymać go przy życiu. Niestety bezskutecznie.

Porwało turystę, żywioł uderzył. TVP przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicyPorwało turystę, żywioł uderzył. TVP przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicyCzytaj dalej

Tragiczne wydarzenia. Ogłoszono żałobę

Do wypadku doszło w czwartek 10 września na głębokości 1200 m. Została już powołana komisja, która ma za zadanie wyjaśnić przyczynę tragedii. Jak poinformowano, decyzją Prezesa Zarządu Marcina Chludzińskiego została wprowadzona trzydniowa żałoba we wszystkich oddziałach KGHM Polska Miedź.

- W Zakładach Górniczych Rudna doszło dziś do śmiertelnego wypadku. W wyniku wstrząsu (...) zginął 43-letni nadsztygar górniczy. Mimo błyskawicznie przeprowadzonej przez załogę i ratowników akcji nie udało się uratować mężczyzny - napisano krótko w komunikacie wydanym przez KGHM Polska Miedź S.A.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie miał szans, nie żyje. Pojechał tylko na działkę letniskową, tragedia w Polsce
2. Dodatek 4300 zł do emerytury tylko dla grupy wyjątkowych osób. Niebawem będzie ich nawet 100 tys.
3. Co się dzieje przy zamku w Malborku? Wiadomość obiegła Polskę

Z informacji, które zamieszczono w sieci wiadomo, że 43-letni górnik pracował w kopalni Rudna w Polkowicach od 2002 r. Obecnie obejmował stanowisko nadsztygara. Mieszkał w pobliskim Lubinie, gdzie została jego rodzina. Osierocił dwójkę dzieci. W sierpniu w innej kopalni chwile grozy przeżyło wielu górników. Mieli jednak więcej szczęścia i wszyscy przeżyli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygarnęła 1-dniowego kotka. Niewiarygodne, jego wygląd przypomina zupełnie inne zwierzątko
  2. Ludzie zatrzymywali auta by zobaczyć "UFO". Tysiące nagrań zalało internet [wideo]
  3. Chiny dłużej już nie mogą. Ogłaszają ostre uderzenie w światową potęgę
  4. Zdjęcie Szymona Hołowni z rezerwatu wstrząsnęło internetem. Trudno się nie skrzywić
  5. Dwie osoby nie żyją, wielu rannych, nagle wybuchł chaos. Wiadomości z zagranicy obiegły media
  6. Tragiczny wypadek w kujawsko-pomorskim. Ponad 100 ofiar śmiertelnych, wśród nich matki z dziećmi

Źródło: Onet

Następny artykuł