wydarzenia BrazyliaFot. Pixabay.com/Free-Photos

4-latka wypadła z łódki i zaginęła w dżungli. Po 5 dniach ratownicy natrafili na niewiarygodny widok

Wydarzenia, o których rozpisują się ogólnoświatowe media, są niewiarygodne. 4-letnia dziewczynka wypadła z łodzi i zaginęła w lesie tropikalnym. Sytuacja była tragiczna, a po 5 dniach poszukiwań ratownicy trafili na coś niewiarygodnego.

Wydarzenia, które miały miejsce w Brazylii, przykuły uwagę całego świata. Mała, 4-letnia dziewczynka, Ana Vitoria Soares Cardoso, bawiła się ze swoją starszą, 8-letnią siostrą. Dziewczynki miło spędzały czas, gdy nagle doszło do nieszczęścia i młodsza z nich znalazła się w wodzie.

Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcęNie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcęCzytaj dalej

Niestety Ana nie potrafiła pływać i rodzice bali się, że może dojść do utopienia. Tak się jednak cudem nie stało, a dziewczynka trafiła do dżungli, w której zaginęła. Wszystkie służby poszukiwały jej 5 dni, aż w końcu nastąpił przełom. Okazało się, że 4-latka przeżyła, lecz widok, jaki zastali ratownicy, był niewiarygodny.

Wydarzenia, które miały miejsce w Brazylii, są niewiarygodne

Ameryka Południowa, Brazylia, Ana Vitoria Soares Cardoso spędza czas ze swoją siostrą w kanoe 29 grudnia 2019 roku. Dziewczynki świetnie się bawiły do chwili, w której młodsza z nich wypadła z łodzi i zaginęła. Nie potrafiła pływać, rodzice byli przerażeni. Wezwano służby ratunkowe, by rozpoczęły przeszukiwanie dziecka, zanim dojdzie do tragedii.

- Od 30 grudnia bez przerwy przeszukiwaliśmy rzekę w miejscach, w których mogło znajdować się ciało dziewczynki - mówił w rozmowie z lokalnymi mediami przedstawiciel miejscowej straży pożarnej, Rosivaldo Andrade.

Niestety przez pierwsze dni poszukiwania nie przynosiły żadnych efektów. Służby jednak się nie poddawały i po 5 dniach ostatecznie przyniosło to efekt, choć widok był niewiarygodny.

Cudem przeżyła sama 5 dni

Ostatecznie ratownikom cudem udało się odnaleźć 4-latkę w dżungli. Była żywa, siedziała na pieńku położonym około 2 km od miejsca zaginięcia. Aż trudno w to uwierzyć, ale dziewczynka była jedynie odwodniona, i miała drobne zadrapania oraz ślady ukąszeń owadów. Na szczęście cudem nie stało jej się nic poważnego.

- Przeszła przez okropne trudności - zaznaczali jej rodzice.

Ana Vitoria została zabrana do szpitala. Gdy doszła do siebie, zdradziła, że przeżyła dzięki jedzeniu owoców bogatych w witaminy oraz pijąc wodę ze strumienia. Jej ojciec podkreśla, jak niezwykłym szczęściem jest to, że nie została zaatakowana przez dzikie zwierzęta i przeżyła sama tyle dni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
  2. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  3. Jeden bilet na całą podróż? Polskie ministerstwo planuje ogromne zmiany dla turystów
  4. Autokar spadł w przepaść, 20 osób zginęło, 24 ranne. Tragiczne wiadomości zza granicy
  5. Lodowisko, jakiego nie ma w żadnym innym miejscu w Polsce. Jeden wspaniały szczegół sprawia, że jest unikatowe
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Źródło: Onet

Następny artykuł