wydarzenia dziesiątki ofiarFot. Pixabay.com Fleimax (zdjęcie ilustracyjne)

Dziesiątki ofiar i rannych. Całe ulice pogrążone w chaosie. Dramat za granicą

Wydarzenia z weekendu okazały się wstrząsające. Na ulicach zapanował chaos, z którym nie radzą sobie policjanci. W wyniku dramatycznych zdarzeń służby potwierdziły już dziesiątki ofiar śmiertelnych i rannych. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media najmłodszą z nich jest 8-letnia dziewczynka.

Wydarzenia, do których doszło podczas świątecznego weekendu w Stanach Zjednoczonych, po raz kolejny potwierdizły problem, z jakim nadal boryka się Chicago. Na ulicach jednego z największych miast USA rozpętały się strzelaniny, w wyniku których zginęło co najmniej dziesięć osób, natomiast kilkadziesiąt zostało rannych.

Są ofiary śmiertelne i ranni. Doszło do silnej eksplozji. Niewiarygodne doniesienia ze świataSą ofiary śmiertelne i ranni. Doszło do silnej eksplozji. Niewiarygodne doniesienia ze świataCzytaj dalej

Dramatyczne wydarzenia na ulicach Chicago skończyły się śmiercią 8-letniej dziewczynki, która została zastrzelona. Wśród rannych podczas świątecznego weekendu w Stanach Zjednoczonych jest 5 osób, które nie ukończyły jeszcze 18 lat. Strzelaniny nie były ze sobą powiązane, jednak statystyki w amerykańskich miastach są coraz bardziej niepokojące.

Wydarzenia z USA: kolejne strzelaniny w Chicago

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez lokalne media, wydarzenia na ulicach Chicago doprowadziły do śmierci 8-letniej Dajore Wilson. Według CNN dziewczynka podróżowała samochodem, gdy została śmiertelnie postrzelona. Strzały w kierunku dziecka zostały oddane z pojazdu, który stanął na światłach. Celem najprawdopodobniej miał być 31-letni ojciec Dajore. Dziecko zmarło w szpitalu.

W rozmowie z mediami szef operacyjny policji Brian McDermott przyznał, że wydarzenia, do których doszło w weekend, są szokujące. Funkcjonariusz podkreślił także, że wiadomość o śmierci kolejnego dziecka w wyniku użycia broni palnej budzi zarówno rozpacz, jak i gniew. Jeszcze przed weekendem świątecznym policja w Chicago odwołała wolne dni, by zwiększyć liczbę służb na ulicach, ponieważ przemoc z użyciem broni nasila się właśnie w tym okresie. Dyżury policjantów zostały także wydłużone do 12 godzin.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Niespodziewane, nagle do studia "Wiadomości" TVP wleciał policyjny helikopter. Co się dzieje?

Według informacji przekazanych przez lokalne media wydarzenia ostatecznie doprowadziły do śmierci 10 osób. Rannych podczas strzelanin zostało 51 mieszkańców Chicago. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dramatycznej decyzji młodej matki. Wszystko się nagrało.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł