wydarzenia wypadek autokaruFot. Pixabay.com/fsHH

Wypadek autokaru z Polakami za granicą. 1 osoba nie żyje, 30 osób rannych

Wydarzenia, do których doszło za granicą, są teraz analizowane przez służby. Na autostradzie wypadkowi uległ autokar z polskimi pasażerami. Niestety z przykrością informujemy o 1 ofierze śmiertelnej. Na miejscu pojawiła się już policja oraz służby medyczne. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły dziesiątki pasażerów.

Wydarzenia, do kórych doszło na autostradzie na Węgrzech, okazały się mieć dramatyczny finał. Na miejscu służby medyczne potwierdziły śmierć jednej osoby. Ponad 30 pasażerów zostało rannych w wyniku wypadku autokaru, w którym jechali także Polacy. Teraz policja bada okoliczności tragedii.

10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hotelu10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hoteluCzytaj dalej

Wydarzenia w miejscowości Kiskunfélegyháza skończyły się śmiercią jednego z pasażerów autokaru. Według loklanych mediów bus zjechał z trasy i wpadł do rowu z niewyjaśnionych przyczyn. Ranne są 34 osoby - 3 z nich są w stanie ciężkim. Na miejsce wysłano aż 14 karetek medycznych oraz helikopter.

Wydarzenia na Węgrzech: autokar z Polakami wypadł z trasy

Jak dotąd wydarzenia, do których doszło na Węgrzech, potwierdziłą agencja MTI, która powołała się na służby medyczne. Według agencji do wypadku doszło po tym, jak autokar z pasażerami zjechał z trasy i wpadł do rowu. Zgodnie z MTI wśród 34 rannych osób 3 są w stanie ciężkim - w tym 5-letnie dziecko.

W wydarzenia w okolicy miejscowości Kiskunfélegyháza zaangażowało się wielu pracowników medycznych. Według MTI na miejsce wysłano 2 helikoptery medyczne i aż 14 karetek. Z informacji podanych przez agencję wynika, że ofiara to 35-letni mężczyzna. Do dramatycznego wypadku doszło po godzinie 7:00. Na miejscu są też już policjanci. Funkcjonariusze jednak nie podali jeszcze przyczyn i okoliczności, w jakich doszło do tej tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd niespodziewanie znosi zakaz. Wielu Polaków się ucieszy
2. Niedziela handlowa, to frajda dla wielu Polaków. Dzisiaj uda nam się pojechać na zakupy?

Wydarzenia, do których doszło po tym, jak autokar na Węgrzach zjechał z autostrady i wypadł z trasy w okolicach miejscowości Kiskunfélegyháza, będą jeszcze wyjaśniane przez służby. O dramatycznym wypadku informuje agencja MTI, która powołuje się na lokalne media. Będziemy informowali was o stanie Polaków, którzy jechali busem. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o 10 osobach, które zginęły w hotelu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczny finał poszukiwań młodziutkiego sportowca. Niedawno opłakiwał śmierć przyjaciela, teraz do niego dołączył
  2. Na stronie Gienka Loski opublikowana została pilna i ważna wiadomość. Potrzebne jest wsparcie
  3. Za 7 nocy zapłaciła 340 zł. Wybrała miejsce, do którego na razie nie pojedziemy
  4. Skandaliczna kradzież w Mielnie. Aż trudno uwierzyć, że ktoś spróbował
  5. Jechała pociągiem do Gdyni. Powiedziała całą gorzką prawdę
  6. Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością

Źródło: RMF24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł