wydarzenia autobus PakistanTurysci.pl

Autokar runął w przepaść. 19 pasażerów nie żyje, tragiczna wiadomość ze świata

Wydarzenia, o których rozpisują się media, są przerażające. Autokar spadł w przepaść, nie żyje 19 osób, a służby wciąż poszukują rannych.

Wydarzenia, w wyniku których zmarło 19 pasażerów, miały miejsce w Pakistanie. Autokar przewożący najprawdopodobniej turystów wypadł z krętej, górskiej i bardzo niebezpiecznej drogi w prowincji Gilgit-Baltistan na północy kraju. O tragedii poinformował media rzecznik lokalnych władz.

Polscy hotelarze są zdruzgotani. Polscy hotelarze są zdruzgotani. "Z czymś takim nie miałem jeszcze do czynienia"Czytaj dalej

Tragiczne wydarzenia w Pakistanie. Autobus spadł w przepaść

Jak przekazuje RMF24, autokar wyjechał z miasta Rawalpindi i jechał do Skardu, które uważane jest za bramę do K2. To jedno z najpopularniejszych miejsc na tym obszarze, które każdego roku odwiedzane jest przez tłumy miejscowych i zagranicznych turystów. Prowadzi do niego jednak wyjątkowo kręta i niebezpieczna droga, która niestety miejscami nie jest w zbyt dobrym stanie.

Jak na razie jednak nieznane są dokładne przyczyny wypadku. Na miejscu wciąż pracują służby, które usiłują wyciągać z wąwozu osoby ranne.

- Na miejscu pracuje ekipa ratunkowa, która wydobywa ranne osoby. Poszkodowani zabierani są do pobliskiego szpitala - cytuje rzecznika prowizji Gilgit-Baltistan, Faiz Ullah Faraq, RMF24.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz wjazdu do kraju, chyba że poddasz się kwarantannie. 14 dni izolacji, pierwsze państwo podjęło decyzję
2. Chiny przekazały światu ważne informacje na temat epidemii. Wiadomości są mocno zaskakujące

Rzecznik lokalnych władz informuje, że ofiar jest co najmniej 19, bilans jednak niestety nie został jeszcze zamknięty. Trwa praca służb, które poszukują pasażerów. Jak podkreślają media, tego typu wypadki niestety w Pakistanie nie są rzadkością, na co w dużej mierze wpływa zły stan dróg, górzyste tereny oraz kierowcy, którzy często nie przestrzegają przepisów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz dziecko? Mało kto o tym wie, ale można dostać ogromne sumy, trzeba zrobić jedną rzecz
  2. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów
  3. Kilkaset lotów z Polski odwołanych. Nie tylko do Włoch, radykalne decyzje linii lotniczych
  4. Panika we Włoszech, ludzie zrobili nocny szturm. Nagrania pojawiły się w sieci
  5. CNN: całe Włochy objęte kwarantanną. Spełnia się najgorszy scenariusz
  6. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)

Źródło: RMF24

Następny artykuł