Wydarzenia z Lubelszczyzny ciosem dla kierowców.Fot. Pixabay.com/expresselblag (zdjęcie ilustracyjne)

Wielu rannych i jedna ofiara śmiertelna. Karambol na wschodzie Polski

Wydarzenia ze wschodniej części Polski znalazły się już na ustach mediów. Według wstępnych ustaleń lokalnych służb doszło do zderzenia dwóch autokarów. Niestety, ratownicy potwierdzili, że w wyniku kolizji odnotowano ofiarę śmiertelną.

Wydarzenia z województwa lubelskiego związane są z przynajmniej jedną ofiarą śmiertelną. W wyniku karambolu dwóch autokarów rany odniosło co najmniej pięć osób. Co ważne, służby miały pewne trudności ze zbadaniem całego zdarzenia.

Samolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówSamolot zapalił się podczas lotu. Chwile grozy. Jest nagranie. Zagraniczny horror pasażerówCzytaj dalej

Wydarzenia z Lubelszczyzny na ustach mediów

Jak relacjonuje wydarzenia z Lubelszczyzny redakcja RMF24, podczas zderzenia zginął jeden z pasażerów. Do wypadku doszło w godzinach porannych w okolicach Świdnika. Wstępne ustalenia służb mówią o zjechaniu autokaru prowadzonego przez obywatela na przeciwległy pas ruchu.

Później wydarzenia z lubelskiej trasy potoczyły się bardzo szybko. Autokar zderzył się czołowo z drugim busem (jechało w nim siedem osób). Po przybyciu zespołu ratownictwa potwierdzono zgon jednego z pasażerów oraz znaczące rany w przypadku pięciu innych.

Wydarzenia ostrzeżeniem dla kierowców

Wydarzenia ze Świdnika pociągnęły za sobą przynajmniej pięć osób rannych. Spośród nich są również kierowcy obu pojazdów. W wyniku doznanych obrażeń, funkcjonariusze nie mogli przebadać ich alkomatami. Od kilku godzin miejsce zdarzenia zabezpieczają lubelskie służby drogowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" ujawniła niespodziewanie, dlaczego odeszła jedna z czołowych postaci programu. Wielu będzie zaskoczonych

Ostatnie wydarzenia ze wschodu kraju to także niemałe wyzwanie dla kierowców. Według ustaleń RMF24 wjazd do Świdnika z trasy ekspresowej jest całkowicie zablokowany. Co więcej, wyłączony z ruchu jest również główny wjazd do miasta od strony Lublina (Aleja Jana Pawła II). Co ważne, kilka godzin wcześniej do podobnego zdarzenia doszło na Opolszczyźnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku
  2. Otworzył auto i aż osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych os w pojeździe [wideo]
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Husky rzucił się na kobietę w samym bikini. Plażowicze nie mogli oderwać wzroku, jest wideo

Źródło: RMF24

Następny artykuł