wydarzenia makabra ratownikówFot. East News AFP

Makabra, 600 ratowników w akcji, wymyło ciała z cmentarzy. Żywioł za granicą nie ma litości

Wydarzenia, do których doszło za granicą, postawiły na nogi 600 ratowników, którzy prowadzą czynności na ternie dotkniętym przez niszczycielski żywioł. Szczegóły dotyczące akcji są makabryczne. Woda wymyła ciała z cmentarzy. Niestety pojawiają się też kolejne ofiary śmiertelne. Trwają poszukiwania zaginionych.

Wydarzenia, do których doszło w alpejskich wioskach na terenie Włoch i Francji, stają się coraz bardziej makabryczne. Dane dotyczące osób, które zginęły na skutek działania niszczycielskiego żywiołu, wciąż są aktualizowane o kolejne ofiary. Woda wymyła też ciała pochowane na pobliskich cmentarzach. W akcje zaangażowano już 600 ratowników. Trwają poszukiwania zaginionych.

Uwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynkuUwaga, poważny komunikat dla Polaków. Najgorsza sytuacja od dawna, można zapomnieć o beztroskim wypoczynkuCzytaj dalej

Wydarzenia wywołane przez powódź na terenie Francji i Włoch, przyjmują coraz bardziej dramatyczny bieg. Żywioł powstał w wyniku działalności Huraganu Alex. Zgodnie z informacjami podawanymi przez lokalne władze, trwają poszukiwania 20 zaginionych osób. W trakcie akcji ratownicy zaobserwowali kolejne straszne zjawisko. Okazało się, że woda wymyła ciała pochowane w pobliżu alpejskich wiosek.

Dramatyczne wydarzenia w Alpach. Woda wymyła ciała z cmentarzy. Coraz więcej ofiar śmiertelnych

Tragiczne wydarzenia, do których doszło w Alpach, jak dotąd doprowadziły do śmierci 12 osób. Na terenie dotkniętym powodzią czynności prowadzi ponad 600 ratowników, którzy poszukują zaginionych oraz sprawdzają stan miejscowości, gdzie zerwało linie energetyczne i zalano drogi. W trakcie akcji służby natrafiły także na rozłożone ciała, co wskazuje na to, że zostały wymyte z cmentarzy.

Zwłoki o wysokim stopniu rozkładu najprawdopodobniej pochodzą z nekropolii znajdujących się we francuskich miejscowościach Saint-Martin-de-Vésubie i Tende. Makabryczne odkrycia potwierdził między innymi burmistrz Tende Jean-Pierre Vassallo. Powódź zniszczyła też park dzikich zwierząt, z którego wydostały się kanadyjskie wilki. Francuskie biuro do spraw bioróżnorodności bije na alarm, ponieważ zwierzęta mogą umrzeć z głodu, jeśli nie otrzymają pomocy.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN poinformował o skandalu na pokładzie samolotu. Polski aktor wstrzymał lot, interweniowały służby. Ręce opadają
2. Czy Kinga Duda jest zadowolona z nowej roli? Wielu może być zaskoczonych
3. Polsat informuje. Chcą ponownie zamknąć granice? Rząd wyjawił całą prawdę

Ratownicy nadal poszukują osób uznanych za zaginione. Niestety istnieje możliwość, że bilans ofiar śmiertelnych będzie się wciąż powiększał. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o pilnej interwencji polskiego wojska w Tatrach. Trwa wielka akcja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszedł do klatki z niedźwiedziem, został śmiertelnie poturbowany. Czy niedźwiedź z cyrku zostanie uśpiony?
  2. Zmiana czasu 2020: Kiedy przestawiamy zegarki na czas zimowy?
  3. Otworzyli mumię sprzed 2500 lat. Wszystko się nagrało, widok zapiera dech
  4. Wielka awantura w Malborku. Oburzające, musi się tłumaczyć
  5. Wielki dramat u Martyniuków. Teraz wiele się zmieni w życiu Zenka Martyniuka. "Pakuję walizki i wyjeżdżam"
  6. Kotek o dwóch pyszczkach przyszedł na świat. Właściciele nie wierzyli własnym oczom, nikt nie dawał mu szans

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł