Wydarzenia w Polsce. Śmierć dziennikarkiPixabay.com/ biblioteka publiczna

Jest przełom ws. śmierci polskiej dziennikarki. Służby wygłosiły poważny apel

Wydarzenia z ostatnich dni wstrząsnęły Polską. Zginęła jedna z dziennikarek. Teraz nastąpił przełom. Jak podaje policja, są nowe informacje w sprawie. Funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby. Co udało się ustalić?

Wydarzenia zdarzyły się w czwartek. Kobieta jechała sportowym rowerem. Około godziny 14:00 doszło do wypadku. Dziennikarka takich mediów jak "Głos Wielkopolski" oraz portal Chodzież NaszeMiasto.pl.została potrącona przez samochód. Zmarła na miejscu, a sprawca tragedii uciekł. Policja poinformowała o nowym poszlakach. Co już wiemy?

Rząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieniRząd podjął decyzję. Olbrzymie zmiany dla Polaków. Wszystko się zmieniCzytaj dalej

Wydarzenia w Polsce. Informacje w sprawie wypadku

Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, poinformował o nowych ustaleniach funkcjonariuszy. Najprawdopodobniej sprawca wypadku jechał niebieskim samochodem marki Renault Trafic lub Opel Vivaro. Poinformowano o tym w piątek na polecenie rzecznika.

- W związku z tą sprawą prosimy o kontakt wszystkie osoby, które widziały takie auto z uszkodzeniami przedniej, prawdopodobnie prawej strony nadwozia - zderzak, pokrywa silnika, przednia szyba, prawe lusterko. Policjanci proszą także o kontakt wszystkich kierowców, którzy w tym dniu poruszali się w okolicy, a ich samochody są wyposażone w rejestratory video - powiedział Borowiak.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat
2. 15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecie

Zatrzymano podejrzanych

Policja wyznaczyła nagrodę w zamian za znalezienie sprawcy śmiertelnego wypadku. Za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelowano o pomoc. Poproszono, aby osoby, które mogą mieć informację w sprawie, zgłosiły się na komendę lub poinformowały funkcjonariuszy w inny sposób. Kilka godzin później poinformowano, że zatrzymano trzech podejrzanych. Wczoraj doszło do innego wypadku w Polsce. Pisaliśmy o tym tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Malutki kotek został zaatakowany przez kobrę. Mężczyzna ryzykował życiem, aby uratować zwierzę
  2. Porażający wypadek na autostradzie. Ratował się, kto mógł. Nic z nich nie zostało
  3. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Zmienili przepisy. Poszła na zajęcia do szkoły. Konsekwencje są porażające
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: Polsat News

Następny artykuł