wydarzenia w wesołym miasteczkufot. twitter.com/ @AsiaNews_FR

Jest wiele ofiar i poszkodowanych. Prawdziwy horror. Ratował się, kto mógł za granicą

Wydarzenia w wesołym miasteczku brzmią raczej jak scena z horroru. Wiele osób straciło życie lub doznało poważnych obrażeń. Goście chcieli dobrze rozpocząć święto, skończyło się na tragedii.

Wydarzenia w wesołym miasteczku wstrząsnęły całym światem. Wiele osób spłonęło żywcem lub zostało ciężko rannych w pożarze, którego przyczyny są nadal nieznane. Wszystko zostało nagrane, a wstrząsający film trafił do sieci.

Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersujeSkandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersujeCzytaj dalej

Tragiczne wydarzenia w wesołym miasteczku

Pierwszy dzień narodowego święta w Chinach przebiegł tragicznie w parku rozrywki Taitaishan w prowincji Shanxi. Na miejscu wybuchł pożar, podczas gdy na jego terenie znajdowały się tłumy. Prawdopodobnie ogień pojawił się w okolicy wystawy z wykonaną z lodu latarnią i rzeźbami ze śniegu.

13 osób spłonęło żywcem, a 15 z poparzeniami trafiło do szpitali. Władze nie ujawniły dotychczas wieku poszkodowanych, jednak faktem jest, że park rozrywki odwiedza wiele rodzin z dziećmi. Jak podaje agencja informacyjna Xinhua, stan osób rannych jest stabilny.

Dzisiaj grzeje: 1. Eksperci biją na alarm. Nadciąga nad Polskę niebezpieczny front. Siła wiatru sięgnie niemal 200 km/h
2. PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcja
3. Fatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obaw

Dochodzenie w sprawie pożaru będzie nadzorowane przez Komitet ds. Bezpieczeństwa Pracy Rady Państwa, organizacji na poziomie krajowym - poinformowało Ministerstwo ds. Zarządzania Kryzysowego. Dramatyczne nagrania z pożaru pojawiły się w sieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Golden retriever nie widział pana od 6 tygodni. Gdy wreszcie go zobaczył, nie potrafił się powstrzymać
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Cztery osoby nie żyją, ofiar może być więcej. Policja apeluje, zwykły spacer może się skończyć tragicznie
  4. Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Czy potrafisz znaleźć kotka na obrazku? Cały Internet głowi się, jak rozwiązać tę łamigłówkę, udaje się tylko nielicznym

Źródło: Popularne

Następny artykuł