Wydarzenia z Wielkopolskifot. pixabay/ScorpionD

Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat

Wydarzenia, które obigły media wstrząsnęły wielu Polaków. Doszło do tragedii, w wyniku której śmierć poniosła popularna polska dziennikarka. Kobieta zginęła na miejscu. Miała zaledwie 35 lat, a kariera stała przed nią otworem.

Wydarzenia, które miały miejsce w czwartek tj. 3.09 wstrząsnęły całą branżą medialną. Doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła popularna dziennikarka. Miała zaledwie 35 lat i olbrzymią perspektywę na sięgnięcie szczytu w karierze dziennikarskiej. Niestety dramat przerwał wszystko.

Skandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłachSkandaliczne sceny w polskim mieście. Obok stały dzieci. Mrozi krew w żyłachCzytaj dalej

Nie żyje popularna dziennikarka

W czwartek tj. 3 września doszło do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego zginęła popularna dziennikarka. Nikt nie spodziewał się tak nagłej śmierci, ponieważ dziennikarka miała zaledwie 35 lat i snuła mnóstwo planów na przyszłość. Dziennikarka była gwiazdą lokalnych mediów w Wielkopolsce i nazywała się Anna Karbowniczak. Kobieta zginęła na drodze w pobliżu miejscowości Brzekiniec, niedaleko Wągrowca. Dziennikarka jechała rowerem i została potrącona przez samochód. Niestety nie udało się uratować kobiety, a sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta zginęła na miejscu. Sprawca jest poszukiwany przez policję.

Dzisiaj grzeje: 1. Ryanair wysłał pilny list do Morawieckiego. Są oburzeni, będzie skandal?
2. 15-latka nie żyje, troje dzieci w szpitalu. Tragiczna zabawa zyskuje popularność w internecie

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

Jak poinformował rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak, służby proszą o jakiekolwiek informacje w sprawie tragicznego zdarzenia. Z informacji, jakie policja posiada w tym momencie, wiadomo, że sprawca mógł poruszać się niebieskim samochodem Renault Trafic lub Opel Vivaro.

- W związku z tą sprawą prosimy o kontakt wszystkie osoby, które widziały takie auto z uszkodzeniami przedniej, prawdopodobnie prawej strony nadwozia - zderzak, pokrywa silnika, przednia szyba, prawe lusterko. Policjanci proszą także o kontakt wszystkich kierowców, którzy w tym dniu poruszali się w okolicy, a ich samochody są wyposażone w rejestratory video - powiedział Andrzej Borowiak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Malutki kotek został zaatakowany przez kobrę. Mężczyzna ryzykował życiem, aby uratować zwierzę
  2. Na wenus może istnieć życie. Niezwykłe doniesienia naukowców
  3. Weszli na strych w polskiej szkole i zamarli. Widok zapamiętają na zawsze
  4. Co się działo w Karpaczu? Klaudia wysłała nam zdjęcia, przecieramy oczy
  5. Byliście w Skalnym Mieście? Jest bardzo blisko
  6. Została okrzyknięta najładniejszą babcią na świecie. Ma 63 lata, a figury zazdroszczą jej nawet nastolatki

Źródło: RazdioZet

Następny artykuł