Wydarzenia z Centralnej Polski ciosem dla regionu.Fot. Wikipedia.org/Lukas skywalker/CC BY 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Dramatyczny wypadek w środkowej Polsce. Wielu poszkodowanych, również dzieci

Wydarzenia z centralnej części kraju odbiły się echem w całej Polsce. W wyniku dramatycznego wypadku ucierpiało wiele osób, m.in. nastolatkowie i dzieci. Służby nadal badają przebieg całego zdarzenia.

Wydarzenia z miejscowości Osiek w województwie świętokrzyskim relacjonują dziennikarze Radia Zet. Jak podają media krajowe, wypadek był “bardzo poważny”, a w zdarzeniu brały udział przynajmniej dwa pojazdy. Teraz służby szacują skalę strat. Kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia do późnych godzin popołudniowych.

Wojciech był nad polskim morzem. Wojciech był nad polskim morzem. "Miejmy szczęście, by zdążyć się pożegnać z bliskimi"Czytaj dalej

Wydarzenia z centrum Polski na ustach mediów. Są ranni

Jak relacjonują wydarzenia z województwa świętokrzyskiego dziennikarze Radia Zet, do wypadku doszło przed godziną 15:00. W miejscowości Osiek (powiat staszowski) na odcinku drogi krajowej nr 79 samochód osobowy zderzył się z autem dostawczym. Przebieg wydarzeń potwierdził Oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Służby podały już wstępną liczbę poszkodowanych.

- Poszkodowanych zostało pięcioro pasażerów samochodu osobowego w tym: dwójka nastolatków i dwoje dzieci oraz kierowca. Osoby z samochodu osobowego doznały różnych obrażeń - poinformował cytowany przez Radio Zet dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej.

Tragiczne wydarzenia z województwa świętokrzyskiego. Służby nadal badają sprawę wypadku

Według ustaleń reporterów Radia Zet, na miejsce zdarzenia został wezwany zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Służby zaznaczają, że w najbliższym czasie okolica może być nieprzejezdna lub wystąpią pewne ograniczenia w ruchu drogowym. Potencjalna blokada odcinka ma potrwać do godziny 18:00. Co ważne, wydarzenia z województwa świętokrzyskiego to kolejny przypadek niebezpiecznej kolizji na jednej z dróg krajowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
2. Wprowadzają stan klęski żywiołowej i godzinę policyjną. Sytuacja za granicą jest dramatyczna

3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

- Szczegóły na razie nie są znane. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowani zostali także trzej mężczyźni podróżujący samochodem dostawczym – relacjonował dyżurny Komendy Wojewódzkiej cytowany przez Radio Zet.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna wpadka Filipa Chajzera. Na wizji padły niewybredne komentarze, widzowie mają już dość
  2. Media podają druzgocącą informację. 46-letni gwiazdor doznał zawału serca, fani pogrążeni w żałobie
  3. Uczestniczka "Rolnik Szuka Żony" wzięła ślub i to wcale nie z rolnikiem. Ujawniła prawdę, która może się nie spodobać wielu widzom
  4. Wielki smutek Kasi Skrzyneckiej. Nie stać jej na wakacje w ukochanym kraju
  5. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata
  6. Pilny apel o ewakuację ludzi. Sytuacja na południu Europy wymyka się spod kontroli
  7. Dziecko zostało samo z opiekunką, kiedy zaczęło krzyczeć. Kot rzucił się na pomoc

Źródło: Radio Zet

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł