wydarzenia nie żyje przewodniczkaFot. Poixabay.com/Arcaion

Tragiczna wiadomość z rana. Młoda przewodniczka wycieczek nie żyje, świętowała koniec kwarantanny

Wydarzenia, o których rozpisują się media, są niezwykle smutne. Młoda przewodniczka świętowała zakończenie kwarantanny, była szczęśliwa. Niestety doszło do tragedii, nie żyje.

Wydarzenia, do których doszło, były niestety skutkiem zaniedbania zasad bezpieczeństwa w jednym z najpopularniejszych miejsc na świecie. Niestety nie pierwszy raz ktoś ryzykował tam życiem, ale dla 31-letniej przewodniczki turystycznej miało to najgorsze z możliwych konsekwencji. Ciało kobiety zostało odnalezione dopiero po kilku godzinach, chciała w wyjątkowym miejscu świętować zakończenie kwarantanny.

Ogromne zmiany w Polsce już w przyszłym tygodniu. Dla wielu to zła wiadomośćOgromne zmiany w Polsce już w przyszłym tygodniu. Dla wielu to zła wiadomośćCzytaj dalej

Smutne wydarzenia nad wodospadem Duden

Jak podaje New York Post, Olesia Suspitsina pochodziła z Kazachstanu, ale od lat żyła i pracowała w Turcji. Zatrudniona była w bardzo popularnym kurorcie Antalaya, lecz bardzo słabo radziła sobie z wprowadzoną z powodu koronawirusa kwarantanną. Czekała z niecierpliwością na zniesienie obostrzeń, a gdy w końcu do tego doszło i mogła opuścić dom, wraz z przyjaciółką wybrała się na wycieczkę nad wodospady Duden.

Przyjaciółki wspięły się na słynny i bardzo popularny, 45-metrowy klif, a następnie doszło do tragedii. Jak relacjonuje kazachska telewizja KTK, powołując się na zeznania drugiej kobiety, przewodniczka chciała zrobić sobie selfie. Niestety postanowiła przekroczyć barierkę bezpieczeństwa, a jej znajoma zeznała, że zrobiła to rzekomo już nie pierwszy raz. Niestety Olesia Suspitsina nagle się poślizgnęła i spadła w dół wodospadu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nasi sąsiedzi są w dramatycznej sytuacji, jakiej nie było od pół milenium. Nie tylko koronawirus
2. Od wtorku za przekroczoną prędkość nawet 2735 zł mandatu. Kolejne 500 zł możesz zapłacić w Niemczech za drobnostkę

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, a płetwonurkowie rozpoczęli przeszukiwanie wody w okolicy. Po kilku godzinach poszukiwań ciało 31-latki zostało odnalezione, jak podają media, widać było na nim ciężkie obrażenia. Kobieta nie przeżyła, a media sugerują, że do śmierci dojść mogło tuż po upadku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, nadeszła zła wiadomość
  2. Przy poczcie znalazł przerażonego labradora. Po kilku dniach poznał o nim prawdę, odebrało mu mowę
  3. W momencie największej liczby zgonów życie w europejskim kraju wygląda tak samo. Bary, galerie i sklepy działają normalnie
  4. Szkoły zostają zamknięte, wiadomo kiedy dzieci wrócą do szkół. Rząd we Włoszech podjął decyzję
  5. Wakacje 2020 będą inne niż wszystkie inne. Eksperci zdradzili, jak będą wyglądały, aż trudno uwierzyć
  6. Poznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewał

Źródło: New York Post

Następny artykuł