wycieczki dżunglaFot. Pixabay.com/bere69/zdjęcie poglądowe

Mama zaginęła w dżungli z trójką małych dzieci. Po miesiącu dokonano niewiarygodnego odkrycia

Wycieczki niestety nie zawsze kończą się tak, jakbyśmy tego chcieli. Mama z trójką małych dzieci zaginęła w dżungli i przez 34 dni nikt nie wiedział, co się z nimi dzieje. Po ponad miesiącu dokonano niesamowitego odkrycia.

Wycieczki w nieznane miejsca niestety mogą wiązać się z wieloma niebezpieczeństwami. Bardzo często w mediach pojawiają się informacje o zaginionych uczestnikach wyjazdów zorganizowanych, a jakiś czas temu Polską wstrząsnęła wiadomość o autokarze pełnym polskich turystów, na który napadnięto w Meksyku.

11 osób nie żyje, doszło do wielkiego wybuchu. Wiadomości zza granicy wprawiają w osłupienie11 osób nie żyje, doszło do wielkiego wybuchu. Wiadomości zza granicy wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Teraz świat obiegła kolejna, niepokojąca wiadomość dotycząca turystów. 40-letnia mama z trójką dzieci wybrała się 19 grudnia do amazońskiej dżungli na wycieczkę. Niestety w jej trakcie się zgubili i nikt nie wiedział, co się z nimi stało aż przez 34 dni. Po tym czasie dokonano nieprawdopodobnego odkrycia - znaleziono ich żywych, choć wycieńczonych.

Wycieczki nie zawsze kończą się dobrze

Jak podaje Polsat News, mama była w amazońskiej dżungli wraz z trójką dzieci w wieku 10, 12 oraz 14 lat oraz mężem. Lokalne media przekazały, że spędzali rodzinny urlop na pograniczu Peru oraz Kolumbii. Nagle mężczyzna na moment odłączył się od grupy, a chwilę później rozpętała się ogromna burza.

Przestraszona kobieta z dziećmi zaczęła pośpiesznie szukać męża, jednak niestety stracili orientację w terenie i się zgubili. Przez kolejne dni nie nawiązali z nikim kontaktu, rozpoczęto więc ich intensywne poszukiwania, które jednak niestety bardzo długo nie przynosiły efektu.

Niesamowite odkrycie

Służby oraz okoliczni mieszkańcy poszukiwali ich całymi tygodniami, jednak ślad po nich zaginął. Dopiero po 34 dniach dokonano nieprawdopodobnego odkrycia - zarówno kobieta, jak i dzieci odnaleźli się żywi.

Natknął się na nich tubylec, który natychmiast zaalarmował służby. Byli w fatalnym stanie - niedożywieni oraz odwodnieni, ale żywi, w co aż trudno uwierzyć.

- Mogliśmy wytrzymać tylko pół godziny bez wody, inaczej mdleliśmy. Musieliśmy dużo odpoczywać, bo dzieci nie miały już siły chodzić - mówiła matka dzieciom.

Dżungla jest bardzo niebezpieczna, zwłaszcza dla tak małych dzieci, ich odnalezienie wielu uznaje więc za prawdziwy cud. Kolumbijska marynarka wojenna wysłała po nich łódź, a na brzegu już czekał na nich zapłakany i wzruszony ojciec.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Ewa Sałacka zmarła tragicznie, osierociła 12-letnią córkę. Latami opłakiwała mamę, dziś to dorosła, piękna kobieta
  3. 40-letni pacjent wyskoczył ze szpitalnego okna. Wszystko wydarzyło się na oczach pielęgniarki
  4. Jest data otwarcia polskiej Rajskiej Wyspy. Można już kupować bilety, choć tanie nie są
  5. Robiła zdjęcie, gdy doszło do tragedii. Turystka straciła życie, wszystko się nagrało
  6. Film ze szpitala w Wuhan wyciekł do sieci. Nagrano objawy chorej osoby, okropny widok
  7. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Źródło: Polsat News

Następny artykuł