wycieczki polacy.

Napad na polskich turystów za granicą. Przestępcy weszli do autokaru

Wycieczki zagraniczne niestety często padają łupem bezwzględnych przestępców. Tak stało się również niestety tym razem, a padło na turystów z Polski. Agresorzy weszli do autokaru.

Wycieczki, zarówno te krajowe, jak i zagraniczne, są prawdziwą przyjemnością. Miliony ludzi na całym świecie uwielbia odwiedzać nowe miejsca, podziwiać wspaniałe widoki i cieszyć się beztroskim czasem. Niestety jednak na przyjezdnych często polują miejscowi bandyci, którzy nie mają dla nich litości.

Niewiarygodne znalezisko po pożarach w Australii. Przez lata mieszkańcy nie mieli pojęciaNiewiarygodne znalezisko po pożarach w Australii. Przez lata mieszkańcy nie mieli pojęciaCzytaj dalej

Bardzo często dzieje się tak również w Meksyku, gdzie teraz ofiarą okazała się wycieczka z Polski. Jak wynika z informacji, które trafiają do mediów, napastnicy mieli wypędzić pasażerów z autokaru, wejść do środka i ich obrabować.

Polscy turyści napadnięci w Meksyku

Do zdarzenia doszło niedaleko słynnych wodospadów Agua Azul. Jak podaje Wirtualna Polska, autokarem z Palenque do Ocosingo w stanie Chiapas jechało 25 Polaków. Nagle drogę zagrodzili im zamaskowani mężczyźni. Wyrzucili ich z pojazdy, weszli do środka i ukradli wszystko - aparaty fotograficzne, laptopy, dokumenty, pieniądze oraz karty kredytowe. Na szczęście nie ma żadnych informacji o ofiarach.

Niestety w tym rejonie nie jest to sytuacja wyjątkowa - bardzo często grupy turystów są tam napadane przez okolicznych złodziei lub przestępców. Tereny te patrolują liczne oddziały policji, nie zawsze jednak udaje im się dotrzeć na miejsce wszystkich, niebezpiecznych sytuacji.

Zagraniczne wycieczki kuszą lokalnych przestępców

Meksyk ma wyjątkowo wiele przepięknych miejsc do zaoferowania turystom, niestety jednak wciąż określany jest jako państwo wyjątkowo niebezpieczne. Jedną z głównych atrakcji tego kraju są wodospady Agua Azul, które występują w niewielkiej odległości od siebie, a jest ich około 500.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Idealne ferie z rodziną? Polacy zapominają o jednym, ważnym szczególe
  2. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód
  3. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  4. Krzysztof Ibisz nie mógł uwierzyć w ceny na lotnisku. Zaskoczyła go mała kawa
  5. Gigantyczne opady śniegu za granicą, mieszkańcy nie mogą otworzyć drzwi. Wszystko zasypało
  6. Wykryto pierwszego nosiciela na innym kontynencie. Wiadomości o śmiertelnie groźnym wirusie z Chin niepokoją
  7. Służby ostrzegają. W Polsce anomalia, jakiej nie było od lat, zostało tylko kilka godzin

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł