wycieczka zakończona tragediąfot. pixabay.com/ DzidekLasek

Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary

Wycieczka zakończyła się tragicznie dla ojca i syna, którzy wyjechali na wakacje nad Dunajec. Niestety, doszło do tragedii, nic nie dało się zrobić. Policja na miejscu prowadzi dochodzenie, aby ustalić szczegółowe przyczyny zdarzenia.

Wycieczka nad Dunajec zakończyła się straszną tragedią, której ofiarami byli 42-letni ojciec i jego 14-letni syn. Jednego z nich niestety nie udało się uratować. Na miejscu czynności prowadzi policja, która próbuje ustalić szczegóły zdarzenia.

Turystyczne miasto w żółtej strefie? Decyzja już jutroTurystyczne miasto w żółtej strefie? Decyzja już jutroCzytaj dalej

Wycieczka zakończyła się tragicznie

Do tragedii doszło w miejscowości Melsztyn nad Dunajcem, gdzie wypoczywała rodzina z powiatu brzeskiego. Około godziny 16 ojciec i syn weszli do wody, kierując się do środka koryta rzeki. W pewnym momencie porwał ich nurt.

Chłopca uratowały przepływające nieopodal kajakarki i przetransportowały go do brzegu. Ojcu na pomoc ruszył inny kajakarz, jednak mimo starań nie udało mu się już odnaleźć znajdującego pod wodą mężczyzny.

Na miejsce tragedii przyjechali strażacy z PSP w Tarnowie, strażacy ochotnicy z Zakliczyna i Gwoźdźca, a także policjanci z komisariatu w Wojniczu oraz służby medyczne. Poszukiwania trwały do ok. 17, kiedy nurek odnalazł mężczyznę. Mimo reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Wczesne objawy miażdżycy. Wielu chorych je bagatelizuje
2. Będą zmiany na polskiej granicy. Premier Morawiecki potwierdził
3. Waloryzacja emerytur 2021. Przyszłoroczne podwyżki mogą być kompletnym rozczarowaniem, będą zmiany?

Zdarzenie było drugim utonięciem w Dunajcu w tym sezonie. Tydzień temu w wodach życie stracił 24-letni mężczyzna. Z kolei nad morzem doszło do dramatu, w wyniku którego kobieta pilnie musiała jechac do szpitala.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do dramatu brakowało kilku minut. Kibice chcieli urządzić bitkę w polskim mieście, policja była szybsza
  2. Polki i Polacy wściekli na podwyżki dla posłów i pensję pierwszej damy. Aż trudno uwierzyć, co zrobiły Wiadomości TVP
  3. Wyjeżdżasz na wakacje i widzisz podobny znak przy swoich drzwiach? Lepiej uważać, możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie
  4. Nagły apel Chorwacji do wszystkich turystów. Zła wiadomość, jest coraz gorzej
  5. Uwaga, właśnie przekazano pomarańczowy alert. Zagrożenie zdrowia i życia w niemal całym kraju
  6. Gwiazda TVN-u adoptowała kolejnego psa? Ich zdjęcia rozczulają

źródło: RMF24

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł