wulkan ślubScreen/TVN24

Wzięli ślub na tle erupcji wulkanu. Niesamowity, nigdy nie było podobnego [ZDJĘCIA]

Wulkan groził wybuchem, leciały z niego kłęby dymu, wypływała lawa, a pewna para w okolicy właśnie brała ślub. To jedyne takie wydarzenie na świecie, wszystko wyglądało niesamowicie, a zdjęcia trafiły do sieci.

Wulkan Taal na Filipinach od kilku dni straszy wszystkich mieszkańców. Najpierw pojawiły się wstrząsy, następnie erupcja oraz doniesienia ekspertów o wypływającej lawie. Wszyscy boją się, że w końcu dojdzie do gigantycznego wybuchu, jednak pewna młoda para się tym nie przejmowała. Dla nich ważniejszy był moment, w którym w końcu mieli stać się oficjalnie prawdziwą rodziną.

Zrzut paliwa nad szkołą i placem zabaw. 17 dzieci i 9 dorosłych ucierpiało, samolot miał lądować awaryjnieZrzut paliwa nad szkołą i placem zabaw. 17 dzieci i 9 dorosłych ucierpiało, samolot miał lądować awaryjnieCzytaj dalej

Chino oraz Kat pochodzą z prowincji Cavite, a dzień ich ślubu zbiegł się z erupcją wulkanu Taal. Choć do tej pory z okolicznych miejscowości ewakuowano już prawie 40 tysięcy mieszkańców, ta młoda para postanowiła zaryzykować i wziąć ślub na niezwykłym tle. Zdjęcia i nagrania z tego wydarzenia trafiły do sieci i trzeba przyznać, że wyglądają naprawdę niesamowicie.

Aktywny wulkan nie przeszkodził młodej parze we wzięciu ślubu

- Byliśmy niesamowicie spokojni, mimo że w tle widać było ogromne kłęby dymu - mówił fotograf młodej pary, Randolf Evan, w rozmowie z agencją Reutera.

Jak sam jednak przyznaje, wszyscy obecni na ceremonii byli świadomi zagrożenia wynikającego z sąsiedztwa aktywnego wulkanu. Taal już od kilku dni straszy wybuchem, służby zadecydowały o ewakuacji tysięcy ludzi, ślub w tym miejscu więc był bardzo ryzykowny.

- Dyskretnie między sobą dyskutowaliśmy, co zrobić, jeśli nadejdzie najgorsze - dodaje Evans.

Zdjęcia z tego wydarzenia wywołały ogromne poruszenie

Mimo ryzyka i potencjalnego zagrożenia, trzeba przyznać, że ceremonia zrobiła piorunujące wrażenie. Zdjęcia i nagrania z niej wyglądają niesamowicie i odbiły się głośnym echem w internecie.

Wielu użytkowników wyraziło swój zachwyt niezwykłym widokiem oraz odwagą zarówno państwa młodych, jak i zgromadzonych gości. Część osób jednak określiła takie zachowanie jako wyjątkowo lekkomyślne. Podkreślano, że para nie tylko naraziła swoje życie, ale i najbliższych. Najważniejsze jednak, że wszystko skończyło się dobrze, nic złego się nie stało, a młodzi otrzymali swoje upragnione, spektakularne zdjęcia.

wulkan ślub

wulkan ślub

wulkan ślub

Screen/video: Reuters

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piekło w warszawskim autobusie. Koszmar niepełnosprawnej trwał kilka godzin
  2. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  3. Pilny apel polskiej policji do turystów. Dziesiątki ludzi oszukanych, trzeba bardzo uważać
  4. Samolot musiał pilnie lądować awaryjnie. Uderzył w ogromny rój, zdjęcia wyglądają niewiarygodnie
  5. Pies zmarł na pokładzie samolotu. Właścicielka już wcześniej ostrzegała obsługę, nikt jej nie słuchał
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Źródło: TVN24

Następny artykuł