Wrocław alarm bombowyFot. Pixabay.com/arembowski

Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja

Wrocław bacznie przygląda się rozwojowi wypadków na Podwalu. Podejrzany mężczyzna został zatrzymany, policja ostrożnie bada sprawę. Mogło dojść do wielkiej tragedii, na szczęście w służby w porę opanowały sytuację.

Wrocław jest miastem, w którym wiele się dzieje. W tłumie turystów łatwo się ukryć, jednak podejrzane osoby zwykle zostają zauważone. Przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji przy Podwalu został zatrzymany mężczyzna, który prawdopodobnie miał ze sobą materiały wybuchowe. W reklamówce, którą trzymał, policjanci odkryli dziwnie wyglądający przedmiot.

Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowaBrat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowaCzytaj dalej

Wrocław czeka na szczegółowe informacje

Policja wstrzymała ruch w całej okolicy i zabezpieczyła urządzenie z reklamówki mężczyzny. Konieczna jest pomoc pirotechników, którzy mieli dotrzeć na miejsce ok. godziny 18. Gdy ustalą, czym dokładnie jest przedmiot z migającymi diodami, z pewnością powiadomią media. Policja ma ostatnio dużo pracy, między innymi z niesfornymi uczestnikami ruchu drogowego.

- Policjanci przed budynkiem komendy wojewódzkiej zatrzymali mężczyznę niosącego reklamówkę, w której, jak podejrzewają, mogą być materiały niebezpieczne - powiedział portalowi GazetaWroclawska.pl Łukasz Dutkowiak z policji. - Mężczyzna został zatrzymany, a reklamówka zabezpieczona. Trwa oczekiwanie na pirotechników.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"
2. Jeden prosty trik odmieni smak mizerii. Większość osób całe życie robi ją źle

Portal Gazeta Wrocławska ustalił, że dziwnie wyglądający przedmiot z reklamówki został zabezpieczony przez policjantów na chodniku. Urządzenie elektroniczne miało zamontowane diody, które migały, co świadczy o aktywności sprzętu. Pojazdy komunikacji miejskiej zostały pokierowane objazdami, by nie utrudniać pracy pirotechnikom i nie narażać na niebezpieczeństwo mieszkańców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lojalny pies leży na grobie właścicielki. Mimo wielu próśb nie ma zamiaru go opuścić
  2. Poznaliśmy cenę Xbox Series X oraz Series S. Ujawniono datę przedsprzedaży
  3. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  4. Skrzynecka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Kim jest tajemnicza osoba obok gwiazdy? Kto był z nimi?
  5. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  6. Na zdjęciu ukrywa się pies. 98% osób nie jest w stanie go znaleźć po 10 minutach, widzisz go?

Źródło: Gazeta Wrocławska

Następny artykuł