WOŚP ze swoim rondem w KołobrzeguFacebook.com/WOŚP

Mamy kolejne rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspieracie Jurka Owsiaka?

WOŚP działa już od wielu lat. Fundacji udało się pomóc ogromnej liczbie chorych dzieci, a w akcję co roku angażuje się cała Polska. Teraz w jednym z miast pojawiło się Rondo Wielkiej Orkiestry Świętej Pomocy.

WOŚP doczekał się ronda imienia fundacji. Poinformowano o tym na Facebooku Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zamieszczono także zdjęcia, na których można zobaczyć Jurka Owsiaka. Uważacie, że zasługuje na takie wyróżnienie?

Nagle usłyszeli huk. Mieszkańcy Paryża czekali na najgorszeNagle usłyszeli huk. Mieszkańcy Paryża czekali na najgorszeCzytaj dalej

WOŚP z wyróżnieniem. Rondo imienia fundacji

Miastem, w którym znajduje się Rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest popularny wśród turystów, nadmorski Kołobrzeg. Jak wyjaśniają, jest to ukłon w stronę wszystkich wolontariuszy, którzy co roku angażują się w pomoc.

"Atmosfera wakacyjna, radosna, mimo że maski na twarzach, to czuło się uśmiechy, które skierowane były w naszą stronę – za co bardzo, bardzo dziękuję. Fantastyczne jest, że to bardzo wakacyjne miasto zarządzane jest przez Panie - Pani Prezydent, Pani Wiceprezydent, Pani Skarbnik. Rządzą z głową, z pomysłem i tylko tutaj w gabinecie Pani Prezydent można napić się kropelki zielonej kawy" - czytamy na Facebooku WOŚP-u.

Rondo znajduje się przy samym molo. Jak poinformowano w poście, wkrótce powstanie podobne w Warszawie. Ma się ona znajdować na Ursynowie. Będzie ono miało "wywoływać uśmiech, wszystkich, którzy przez nie przejeżdżają".

Dzisiaj grzeje: 1. 2 kluczowe kraje wprowadziły bezwzględne przepisy dla Polaków. Tysiące rodaków załamanych, będą poważne problemy
2. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów
3. Robert Makłowicz zasłynął dzięki podróżom, nagle zniknął. Wyszło na jaw, czym się dziś zajmuje

Jurek Owsiak wraz z całą ekipą WOŚP uratowali już wiele żyć. Mimo to fundacja nie zawsze jest dobrze odbierana wśród Polaków. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czekamy na wasze opinie w komentarzach na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zobaczył na telefonie twarz zmarłego opiekuna i nie wytrzymał. Reakcja zwierzaka łamie serce
  2. Księżyc może być trudniejszy do skolonizowania niż myśleliśmy. Naukowcy podają powód
  3. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  4. Niemal nikt nie wie o sekrecie Gór Sowich. Kilometry podziemnych korytarzy
  5. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  6. Border collie zaryzykował życiem dla 10-latka. Bez wahania stanął do walki z niebezpiecznym drapieżnikiem

Źródło: Facebook.com/WOŚP

Następny artykuł