WOPR dba o nasze bezpieczeństwoWikipedia.org/ Pibwl

Dziś Dzień Ratownika WOPR. Należą im się wielkie brawa za pracę

WOPR to pogotowie zajmujące się ratownictwem wodnym na terenie Polski. Praca ratowników jest ważna szczególnie podczas wakacji. Dziś jest Dzień Pracownika WOPR. To czas, aby podziękować im za wysiłek.

WOPR to niesamowicie ważne stowarzyszenie. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe co roku ratuje życie wielu ludzi. To oni ratują turystów, gdy zaczynają się topić. Wyznaczają zasady, dzięki którym możemy czuć się bezpiecznie. Dzisiaj obchodzony jest Dzień Ratownika WOPR. To dobra okazja, aby podziękować całemu pogotowiu za wysiłek i dbanie o nasze dobro. Należą się im nasze brawa!

- Dziś swoje święto obchodzą Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. To okazja, by złożyć Ratownikom najserdeczniejsze życzenia zadowolenia ze służby na rzecz ratowania zdrowia i życia ludzi oraz podziękowania za trud i poświęcenie. Dziękujemy - napisało na Twitterze Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

6 osób straciło życie, dramat w poniedziałek. Porażająca wiadomość ze świata6 osób straciło życie, dramat w poniedziałek. Porażająca wiadomość ze świataCzytaj dalej

Dzień Ratownika WOPR - jak dbać o bezpieczeństwo?

Praca Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego jest niezwykle istotna. Warto jednak zadbać, aby mieli oni jak najmniej pracy. Aby tak się stało, wystarczy dostosować się do zaleceń. Podczas wakacji należy pamiętać, aby pływać i kąpać się jedynie w wyznaczonych do tego miejsach. Nie wolno wchodzić do wody po spożyciu alkoholu, czy zaraz po zjedzeniu posiłku. Podczas rozrywek typu kajaki czy rowerki wodne, należy pamiętać o zakładaniu kapok. Więcej zasad bezpieczeństwa można znaleźć na stronie internetowej RCB.

Dzisiaj grzeje: 1. Koniec taniej linii lotniczej. Zbankrutowała, nic się już nie da zrobić
2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

Już w tym roku WOPR wielokrotnie musiało interweniować. Jak zawsze, zdarzają się przypadki, kiedy ktoś zaczyna się topić. Wynika to z niedostosowania się do poleceń ratowników. O jednym z takich przypadków pisaliśmy tutaj. Ratownicy WOPR naprawdę zasługują na nasze uznanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  2. Jest fatalnie. Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Turyści.pl

Następny artykuł