Wolsztyn w ogniu skandalu obyczajowego.Fot. Urząd Miejski w Wolsztynie

Skandal w turystycznym miejscu. Bezwstydne zachowanie uchwycił monitoring

Wolsztyn usłyszał o niemałym skandalu, który miał miejsce na pobliskim punkcie widokowym. Doszło do niecodziennego zbliżenia. Teraz sprawę bada prokuratura.

Wolsztyn w województwie wielkopolskim. Sprawa sprzed tygodnia dzieli bardziej, niż podwyżki na katowickim parkingu. To tutaj Prokuratura Rejonowa bada sprawę nagrania z monitoringu, które uchwyciło cztery osoby na bardzo “gorącym uczynku”. Do zajścia doszło na wieży widokowej w pobliskim Świętnie. Obecnie materiał został zdjęty z sieci, a głos w kwestii igraszek zabrał sam burmistrz.

Rząd zabrał głos. Są gotowi przywrócić dwa ograniczeniaRząd zabrał głos. Są gotowi przywrócić dwa ograniczeniaCzytaj dalej

Wolsztyn ze sprawą “nadziemnych” kochanków

Jak informują dziennikarze portalu wolsztyn.naszemiasto.pl, służby otrzymały wezwanie w piątek (24 sierpnia). Monitoring z wieży widokowej w Świętnie (gmina Wolsztyn) zarejestrował dwa przypadki zbliżenia kilkadziesiąt metrów nad ziemią. Były to oddzielne epizody dwóch par. Prokuratura nie postawiła jeszcze oskarżeń, jednak potencjalna kara może skutecznie zniechęcić kochanków do podobnych wybryków.

- Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania. Dla dobra sprawy w chwili obecnej nie możemy udzielać żadnych innych informacji - poinformował w oficjalym komunikacie burmistrz miasta Wolsztyn, Wojciech Lis.

Wolsztyn bada sprawę igraszek na wieży widokowej

Według ustaleń dziennikarzy Polsat News, kochankowie mogliby odpowiedzieć karnie na podstawie art. 140. Kodeksu wykroczeń. Tym samym parom grozi kara aresztu, ograniczenie wolności, grzywna do 1,5 tys. zł lub oficjalna nagana. Co ważne, sama gmina Wolsztyn zaangażowała się w śledztwo, ponieważ wniosek do prokuratury miał przekazać burmistrz miasta, Wojciech Lis.

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja jest fatalna. Natychmiastowe spotkanie sztabu kryzysowego
2. W Ustce zatrzymali turystę i poprosili o dokumenty. Zdrętwieli. Rozpoczęła się akcja

3. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny

- Zostały już wdrożone niezbędne procedury celem wyeliminowania podobnych incydentów w przyszłości. O dalszych krokach poinformujemy Państwa po zakończeniu czynności prowadzonych przez stosowne organy - podkreślał burmistrz miasta Wolsztyn.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski przerwał urlop, wraca do pracy. Chodzi o rekord zarażeń w Polsce, ponad 600 osób
  2. Nie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibiców
  3. Dokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki Boskiej
  4. Strażnicy poprosili na polskim lotnisku turystów o dokumenty. Zaniemówili, gdy odkryli, co się dzieje
  5. Nie żyje młoda europejska gwiazda. Beztroska podróż zakończyła się dramatem
  6. Były nad wodą z dziećmi. Wezwano policję, skandal przechodzi ludzkie pojęcie
  7. Córka Anny Jantar w ważnej sprawie pokazała znajdkę i jej dziecko. Zwróciła się z apelem do fanów

Źródło: Polsat News/ wolsztyn.naszemiasto.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł