wojciech cejrowski podróżnik zwiedzaniefot. wikipedia.org/Archeo16

Wojciech Cejrowski pokazał swój sposób na zwiedzanie podczas pandemii. Świetny pomysł

Wojciech Cejrowski z pewnością jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, polskich podróżników. W swoich mediach społecznościowych podzielił się ostatnio sposobem na podróżowanie w czasie kwarantanny.

Jeden z najbardziej znanych polskich podróżników, Wojciech Cejrowski, podzielił się z obserwatorami sposobem na podróżowanie bez wychodzenia z domu. Pomysł może spodobać się turystom, którzy od dłuższego czasu muszą przebywać w domach.

Kolejny kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczbaKolejny kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczbaCzytaj dalej

Wojciech Cejrowski radzi jak podróżować w czasie kwarantanny

Podróżnik znany jest przede wszystkim ze swojego programu "Boso przez świat" oraz z licznych publikacji książkowych. Poza swoimi podróżniczymi dokonaniami, Cejrowski lubi dzielić się swoimi przemyśleniami na różne tematy, które często dzielą komentujących.

W czasie kwarantanny, gdy sytuacja nie pozwala na wyjście z domu, podróżnik podzielił się na swoim Facebooku sposobem na zwiedzanie ciekawych miejsc bez wychodzenia z domu.

- Oto lista muzeów, które można zwiedzać online. Ja w wielu muzeach mam tylko jedną salę, lub jeden obiekt, który mnie interesuje - w takiej sytuacji trochę się nie chce jechać. A teraz, pod taki jeden obiekt mogę zabrać Chrześniaków - oni w domu w PL, ja na prerii i JEDZIEMY - pisze podróżnik w swoim poście na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsza stolica w Europie zostaje odcięta od świata. Od jutra pełna izolacja mieszkańców
2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

Cejrowski zachęca do poznawania świata również w trudnym czasie kwarantanny. Korzystając z czasu spędzonego w domu, możemy wykorzystać go na zdalne zwiedzanie fascynujących miejsc. Wiele galerii sztuki, zabytków oraz muzeów proponuje możliwość podziwiania najwspanialnych zbiorów przez internet. Wiele osób ma teraz więcej czasu wolnego, jest to więc świetny pomysł na obcowanie z kulturą, bez konieczności wychodzenia z domu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  2. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty
  3. Niewiarygodna akcja policji dla mieszkańców Majorki. Wszystko się nagrało, rewelacja
  4. Ofiar jest tak dużo, że brakuje miejsc. Zamknięto zakłady pogrzebowe w Madrycie, smutna wiadomość
  5. Podwodny Wodospad zapiera dech w piersiach. Iluzja stworzona przez naturę
  6. Znany polski sportowiec aresztowany. Jeszcze niedawno był ulubieńcem kibiców

Źródło: Facebook

Następny artykuł