Wojciech CejrowskiWikimedia Archeo16 Public Domain

Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu

Wojciech Cejrowski za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał deklarację, która błyskawicznie wywołała liczne kontrowersje. Znany podróżnik dał jasno do zrozumienia, że ma dość działań obecnego rządu i postanowił posunąć się do ostateczności. Niewiele osób spodziewało się tak ostrej reakcji.

Wojciech Cejrowski co jakiś czas potrafi wywołać duże kontrowersje swoimi wypowiedziami. Wiele osób już przekonało się, że znany podróżnik ma swoje poglądy i nie powstrzymuje się przed ich wygłaszaniem, mając świadomość, że spotkać go może ostra krytyka. Tym razem jednak oświadczenie polskiego dziennikarza wywołało prawdziwą burzę medialną. Cejrowski odniósł się do wyborów, które odbędą się już w najbliższy weekend oraz polityki obecnego rządu. Zamierza posunąć się do ostateczności.

Tragedia, 143 osoby nie żyją. Wiadomość z Polski wyciska łzy z oczu, przykreTragedia, 143 osoby nie żyją. Wiadomość z Polski wyciska łzy z oczu, przykreCzytaj dalej

Nikt nie pozostał obojętny wobec stanowiska, jakie zajął Wojciech Cejrowski. Na oświadczenie, które zamieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych, szybko zareagowało wielu Polaków. Polski dziennikarz i podróżnik mógł przeczytać w komentarzach wiele podzielonych opinii. Sam Cejrowski jednak uważa, że decyzja o tym, by posunąć się do ostateczności i nie wziąć udziału w zbliżających się wyborach prezydenckich, jest jak najbardziej zrozumiałą reakcją na politykę PiS.

Wojciech Cejrowski: "PiS uniemożliwił głosowanie Polonii"

Po tym, jak Wojciech Cejrowski opublikował oświadczenie na Facebooku, w sieci znów zawrzało. Dziennikarz umieścił grafikę z własną podobizną i podpisem, który odnosił się do najbliższych wyborów prezydenckich i nawiązywał do jednego z kandydatów, na którego mógłby zagłosować znany podróżnik. Jednak to nie ilustracja, ale słowa, jakie napisał pod nią Cejrowski, zwróciły uwagę internautów. Satyryk w treści nawiązał do polityki obecnego rządu i zasugerował, że posunie się do ostateczności i nie weźmie udziału w wyborach.

- Nie pójdzie, gdyż PiS uniemożliwił głosowanie Polonii. Tak, wiem - proponuje się głosowanie korespondencyjne, ale ja nie uczestniczę w przekrętach, a głosowanie korespondencyjne to oszustwo. Wyjaśniałem dlaczego w Radio WNET oraz kilku innych miejscach. Nie przyłożę ręki do oszustwa wyborczego - napisał w poście na Facebooku Wojciech Cejrowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażonych nad morzem jest jeszcze więcej, niż myśleli. Zakończyli testy w Rewalu
2. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury

Po tym oświadczeniu Wojciech Cejrowski spotkał się z krytyką wielu internautów. Wiele osób nie ukrywało, że postawa dziennikarza ich rozczarowała, ponieważ oczekiwali po nim bardziej patriotycznego zachowania. Chociaż duża część Polaków ma świadomość, że Cejrowski potrafi w dobitny sposób komentować sytuację polityczną, tego prawdopodobnie nie spodziewał się nikt. Wybory prezydenckie, które odbędą się 28 czerwca wywołują coraz większe emocje. Niedawno w jednym z artykułów pisaliśmy również o przykrym wyznaniu rzecznika Ministerstwa Zdrowia tuż przed wakacjami.

Wojciech Cejrowski wydał oświadczenie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Nagła i pilna decyzja papieża Franciszka ws. biskupa Janiaka. Porażające na skalę ogólnoświatową
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakać

Źródło: Otopress

Następny artykuł