Wojciech Cejrowski o zwierzętachScreen/youtube/TVP Info

Oburzające słowa Cejrowskiego. Podróżnik wywołał kolejny skandal. Internet nie zapomina

Wojciech Cejrowski po raz kolejny zszokował wypowiedzią. Tym razem mógł posunąć się za daleko. W swoim wywodzie poruszył bardzo aktualny temat, jednak jego słowa będą oburzające dla wielu ludzi.

Wojciech Cejrowski mimo znacznego dorobku podróżniczego, lubi wypowiadać się na tematy, które są w danym momencie aktualne. Jego opinie często polemizują ze stanowiskiem ekspertów w danych dziedzinach lub wzbudzają kontrowersje, a nawet oburzenie. Podróżnik ponownie zabrał głos wprawiając w osłupienie nawet swojego rozmówcę.

Tragiczny wypadek na oczach Andrzeja Dudy we Włoszech. Nikt się nie spodziewał, musieli szybko działaćTragiczny wypadek na oczach Andrzeja Dudy we Włoszech. Nikt się nie spodziewał, musieli szybko działaćCzytaj dale

Wojciech Cejrowski ponownie szokuje

Ustawa o ochronie zwierząt obiła się głośnym echem w polskich mediach. Chodzi przede wszystkim o zasad hodowli zwierząt na futra oraz częściowy zakaz uboju rytualnego. W sejmie projekt przeszedł zdecydowaną większością głosów.

Los zwierząt hodowanych na futra pokazał między innymi dokument fundacji Otwarte Klatki, który pokazuje realne cierpienie zwierząt futerkowych. Niektórzy jednak zdają się nie dostrzegać cierpienia zwierząt hodowlanych. Wojciech Cejrowski na antenie Radia Wnet starał się zaprzeczyć brutalnej rzeczywistości.

- Właściciel nie będzie się mścił na nutrii, która ugryzła go w palec i dziurawił jej widelcem ze złości, bo wtedy dziurawi swoje 60 euro – powiedział Wojciech Cejrowski na antenie Radia Wnet.

W swoich rozważaniach podróżnik posunął się nawet o krok dalej. Uznał, że cierpienie żywych istot może zostać przeliczone na złotówki. Uznał, że kury nie zasługują na szacunek, ponieważ ich cena jest znacznie niższa niż norki.

- Kura kosztuje 2 złote. W związku z tym kurę mogę kopnąć w tyłek jak mnie zezłości, bo kopnąłem 2 zł i mam gdzieś te 2 zł. Natomiast z nutrią i tchórzofretką jest drożej kopnąć – kalkulował Cejrowski w Radiu Wnet.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebywała wpadka Andrzeja Dudy. Jego słowa o Rzymie Polacy zapamiętają na długo

2. Krzysztof Cugowski narzeka na swoją emeryturę. W przeszłości z Budką Suflera zarabiał nawet do 200 tysięcy złotych miesięcznie
3. Fatalne wieści z Ukrainy. Zginęły 22 osoby, nagrania z miejsca katastrofy lotniczej tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Wypowiedź Cejrowskiego wprawiła w osłupienie redaktora Krzysztofa Skowrońskiego, który zwrócił mu uwagę, że przecież kur też nie można kopać. Podróżnik wtedy przyznał mu rację twierdząc, że „żaden przedsiębiorca nie niszczy maszyny ze złości".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu
  2. "Jeden z dziesięciu": Na wizji padły kuriozalne odpowiedzi. Sam Tadeusz Sznuk się nie spodziewał
  3. Kiedyś był hitem PRL-u, teraz na sam widok łzy lecą z oczu. Niestety, upadek zbliża się nieubłaganie
  4. Podczas wycieczki wbił ci się kleszcz? Lekarze ostrzegają, niemal wszyscy popełniają wtedy karygodny błąd
  5. Fatalne wieści z Ukrainy. Zginęły 22 osoby, nagrania z miejsca katastrofy lotniczej tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu

Źródło: Planeta

Następny artykuł