Kontrowersyjny podróżnik Wojciech CejrowskiWikipedia.org/Wojciech Cejrowski/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Jak oceniacie działalność Wojciecha Cejrowskiego?

Wojciech Cejrowski to zdecydowanie jeden z najsłynniejszych polskich podróżników. Przez wiele lat można było go oglądać w programie "Boso przez świat". Cejrowski znany jest także z kontrowersyjnych wypowiedzi. Jak oceniacie jego działalność?

Wojciech Cejrowski z całą pewnością ma talent do opowiadania ciekawych historii. W swoim życiorysie ma wiele podróży, z których przywoził skarby i opowieści". Robił to między innymi w programie "Boso przez świat". Trzeba jednak przyznać, że jest kontrowersyjną postacią. Opinie na jego temat są podzielone. Doceniacie jego działalność?

Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczówWłaśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczówCzytaj dalej

Wojciech Cejrowski, czyli kontrowersyjny podróżnik

Gwiazda programu podróżniczego znana jest z ciętego języka. Wielokrotnie wypowiadał się na tematy polityczne czy społeczne. Mówił źle na temat polskiej opozycji, społeczności LGBT czy o prawach do aborcji. Niektórzy zarzucają mu też sposób pracy jako prezenter programu turystycznego.

- Cejrowski to arogancki, egocentryczny zwiedzacz Ameryki Łacińskiej, który pod pozorem upatrywania w niej prawdziwego raju na ziemi w rzeczywistości nieustannie pokazuje swoją (czyli białego człowieka z Zachodu) wyższość nad «dzikimi» - pisał profesor Marian Florian Gawrycki w książce "Podglądając Innego".

Dzisiaj grzeje: 1. Żywioły uderzyły z olbrzymią mocą, zniszczenia są kolosalne. Nagranie z Portugalii zasmuca
2. Była żona Jarosława Jakimowicza przerwała milczenie. Syn ma poważny problem z poglądami ojca
3. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm

Słynny program telewizyjny

"Boso przez świat" emitowano w TVP2 w latach 2007-2011. Odcinki pokazywano w niedzielę. W czerwcu 2011 Wojciech Cejrowski zakończył współpracę z Telewizją Polską i rozpoczął nagrania do nowego programu "Wojciech Cejrowski. Boso", który pokazywany był na antenie stacji TVN Style w latach 2011-2013 roku. Później program przeniesiono do stacji TV Puls. Jakie jest wasze zdanie na temat Cejrowskiego? Czekamy na wasze opinie na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna musiał zostać zabrany przez karetkę. Sposób, w jaki zachował się jego pies doprowadza do łez
  2. Rosjanie przywłaszczają sobie Wenus. Szef Roskomos potwierdza
  3. Strój Oliwii Bieniuk na plaży powala. Wszyscy patrzą na jedną rzecz, fanom zabrakło słów
  4. W sieci pojawiło się zdjęcie Andrzeja Dudy z żoną w lesie. Nie znaliśmy prezydenta od tej strony
  5. Podano najnowsze dane, liczby powalają. 600% wzrostu, Polacy sami się prosili
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł