Wojciech Cejrowski i jego bliznafot. facebook.com/ The Wojciech Cejrowski

Gigantyczna blizna przez czoło potrafiła przestraszyć. Cejrowski zdradził kiedyś tajemnicę o swoim ojcu, trudno uwierzyć

Wojciech Cejrowski rzadko opowiada o swoich rodzicach, skupiając się na podróżach i polityce. Kiedyś jednak wyznał prawdę na temat blizny swojego ojca. Pomogła mu w wielu sytuacjach, gdy znaleźli się w szemranej okolicy.

Wojciech Cejrowski od małego był ciekawy świata, więc nikogo nie zdziwił fakt, że jego sposobem na życie są podróże. W jednej ze swoich książek wyjawił, że pierwsze safari zawdzięcza swojej babci, która udawała dzikie zwierzę, na które polował.

Wysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, co za wstydWysłała rodzicom zdjęcie z wakacji. Nie zauważyła jednej rzeczy, co za wstydCzytaj dalej

Wojciech Cejrowski podróżował z ojcem

Polski podróżnik czasem wspominał swojego ojca Stanisława, który był dla niego wielkim autorytetem i wsparciem. Chociaż dziś już się o nim nie pamięta, w latach 70. był znaną postacią. Organizował festiwale jazzowe "Jazz Jamboree", na których występowały największe gwiazdy.

Cejrowski senior przez pewien czas był także menadżerem syna, a w latach 90. wraz z nim organizował tzw. zjazdy Ciemnogrodu, czyli zloty fanów Cejrowskiego w miejscowości Osiek. We dwójkę wybierali się w podróże za ocean, gdzie mogli udawać kogoś innego.

Szli plażę, nagle zobaczyli przedmiot wystający z piasku. Myśleli, że to śmieci, potem wezwali służbySzli plażę, nagle zobaczyli przedmiot wystający z piasku. Myśleli, że to śmieci, potem wezwali służbyCzytaj dalej

Wiele ciekawych historii Wojciech Cejrowski zawdzięcza bliznom. Sam ma na boku ślad po operacji usunięcia płuca, a jego ojciec miał długą bliznę na głowie po wypadku samochodowym. Za oceanem mogli mówić, że to ślady po zaciekłych walkach i licznych bójkach, w których są mistrzami.

- Mój ś.p. Ojciec kiedyś dachował i też miał bliznę – moja na boku, Jego na głowie. Zaczynała się na skroni, biegła ukosem przez całe czoło i kończyła gdzieś we włosach na czubku głowy. Kiedy pytali go o to w Polsce, odpowiadał, że bił się na szable i wszyscy wiedzieli, że chodzi o żart. Kiedy zaś pojechaliśmy do USA - samochodem w poprzek od oceanu do oceanu - Ojciec mógł sobie pozwolić na wizyty w najgorszych prowincjonalnych spelunach i nikt go nie ruszał - napisał w lipcu br. na Facebooku podróżnik.

Blizna gwarantowała im nietykalność

Wojciech Cejrowski przytoczył w mediach społecznościowych też jedną z historii, jaka przydarzyła im się w barze dla Harlejowców. Pewien młodzieniec będący pod wpływem alkoholu zaczepił Stanisława,najwyraźniej mając pewność, że ten mu ustąpi.

"- Co tu robisz… dziadziu? – wysyczał wrednie. W knajpie zrobiło się cicho. Ojciec odwrócił się powoli. Było gorąco, więc blizna na czole błyszczała od potu. Popatrzył młodziakowi w oczy. A potem odpowiedział mu z polskim akcentem, który Amerykanie odbierają jako ruski, czyli groźny:

- Co tu robię? Na razie zupełnie nic... sssynalku. Ale w razie czego mogę się z tobą bić. Na maczety ci pasuje?
To był jedyny raz, gdy Ojciec w ogóle musiał coś mówić - zazwyczaj wystarczała sama blizna. I spojrzenie jak stalowy pręt" - opisał w lipcu br. Wojciech Cejrowski na swoim fanepagu.

Dzisiaj grzeje: 1. Doda w prześwitującym stroju kąpielowym robi furorę w internecie. Wiemy w jakim kraju wypoczywa, wielu może jej pozazdrościć
2. Aż 400 tys. Polaków powinno pilnie skontaktować się z ZUS. Apeluje sama prezes
3. Pani Aleksandra szła na Giewont. Nagle spojrzała za plecy córki i zamarła

Zwykła blizna będąca śladem po operacji, może wydawać się dowodem na brutalne wydarzenia z przeszłości. Dla osób niezaznajomionych z życiorysem podróżnika lub nieznających medycyny, taki ślad może wywoływać podziw czy strach.

Wojciech Cejrowski wspominał w swoich książkach, że wśród Indian zyskiwał podziw i szacunek, gdy opowiadał np. o walce z tygrysem. Pokazywał wtedy długą bliznę na boku i wszyscy wierzyli, że jego historia jest prawdziwa. Dzięki temu społeczności przyjmowały go jak brata i mógł poznać sekretne życie mieszkańców amazońskiej dżungli.

DWIE PORZĄDNE BLIZNY Po operacji płuca mam wielką bliznę na boku. Bardzo przydatna w dżungli. Mój ś.p. Ojciec kiedyś...

Opublikowany przez The Wojciecha Cejrowskiego Poniedziałek, 6 lipca 2020

Dziewczynkę ze zdjęcia uwielbiają dziś miliony Polaków. Poznajecie? Słynna polska podróżniczkaDziewczynkę ze zdjęcia uwielbiają dziś miliony Polaków. Poznajecie? Słynna polska podróżniczkaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE NA NASZYCH SERWISACH:

  1. Masz problemy z organizmem? Wypijesz sok z buraka z najlepszego przepisu, a efekty pojawią się błyskawicznie
  2. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu
  3. Minister się wygadał. Chodzi o ferie i wakacje 2021. Mówił o ich wydłużaniu i rozszerzaniu
  4. Zima przyszła szybciej niż się spodziewano. W części Polski śnieg, wyjeżdżając na weekend trzeba zabrać ciepłe ubrania
  5. Wyciekły astronomiczne ceny za noc w Zakopanem na Sylwestra. Mała fortuna, setki złotych
  6. Money: Dramatyczne wyznania lekarzy. Walczą nie tylko z koronawirusem, ale i z respiratorami. Jest też odpowiedź ministerstwa
  7. Agnieszka Włodarczyk uciekła z ukochanym w tropiki. Fani są zaniepokojeni, co stanie się z jej zwierzętami?

Źródło: Facebook

Następny artykuł