Wojciech Cejrowski rozpętał burzęScreen/youtube/Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach

Wojciech Cejrowski kolejny raz rozpętał w sieci prawdziwą burzę. Napisał własny manifest, lecz jego treść okazała się wyjątkowo kontrowersyjna i nie każdemu przypadła do gustu.

Wojciech Cejrowski to jeden z najsłynniejszych, polskich podróżników, który jednak słynie ze swoich wyjątkowo radykalnych poglądów. W swoich mediach społecznościowych lubi komentować otaczającą nas rzeczywistość oraz sytuację zarówno w Polsce, jak i na świecie. Dzieli się swoimi przemyśleniami, które jednak nie zawsze przypadają wszystkim do gustu. Tym razem postanowił wypowiedzieć się w sytuacji na światowej giełdzie oraz o "przeciętnych Kowalskich", którzy na niej tracą.

Kierował szpitalem w Wuhan podczas epidemii. Przekazał 5 złotych radKierował szpitalem w Wuhan podczas epidemii. Przekazał 5 złotych radCzytaj dalej

Wojciech Cejrowski rozpętał kolejną burzę

Polski podróżnik postanowił zabrać głos w sprawie ubiegłotygodniowej paniki na giełdach światowych. Portal Strefa Inwestorów już na początku wytknął mu błąd w stwierdzeniu dotyczącym "historycznego dołu", który ich zdaniem był jednym z największych spadków, ale nie historycznym.

Dalej portal sugeruje, że podróżnik jest przeciwko tzw. krótkiej sprzedaży i chciałby "zakazu gry na spadek akcji". Cejrowski zdaniem autorów twierdzi, że uczciwa jest sytuacja, w której kupować akcje można na długo, nabywając "na własność" część biznesu, przyjmując "ekspozycję na jego wzrost". Strefa Inwestorów zwraca uwagę na "miłość do złota" podróżnika. Przypisują mu w tym cechę "raczej typową dla ludzi o poglądach prawicowych", jak sami piszą, lekko ich to rozbawiło.

Wojciech Cejrowski jasno pisze, że jego zdaniem nieuczciwa jest sytuacja, w której zarabiają giełdowi "wyjadacze", podczas gdy "zwykli Kowalscy" tracą. Jego post jednak wywołał gigantyczną burzę w mediach społecznościowych. Strefa Inwestorów sugeruje, że "Cejrowski zaczyna cenić wyżej jakąś koncepcję sprawiedliwości od totalnej wolności". W podobny sposób wypowiedziało się również wielu internautów, zarzucając podróżnikowi upolitycznienie i stawanie jedynie po jednej ze stron. On sam jednak jak na razie nie ustosunkował się do licznych komentarzy wyrażających oburzenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Wprowadzono nowe ograniczenia w Polsce. Mateusz Morawiecki potwierdził wielkie obostrzenia
2. Dzisiaj ostatni dzień pracy dla kilkudziesięciu tysięcy Polaków. Pracodawcy już nie czekają

- Jeżeli WC czegoś nie rozumie to należy tego zakazać gdyż jest to z zasady złe i niekorzystne. Większość ludzi, po stratach, analizuje wydrzenia, tymczasem WC sugeruje "macherstwo" i handel zgniłą marchwią na "spocie". Gdyby tylko został przy programach podróżniczych - pisze jeden z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal po pogrzebie Królikowskiego. Gigantyczna burza w sieci
  2. Po zjedzeniu hitowego produktu nowotwór rośnie jak na drożdżach. Lepiej wyrzucić go do śmieci
  3. Właściciele hoteli są załamani, ich sytuacja jest tragiczna. Przepadły miliony złotych
  4. Przygwoździli pasażera do podłogi w samolocie. Chciał otwierać drzwi, lądowali awaryjnie [FILM]
  5. Poruszający wpis Martyny Wojciechowskiej. Pobicie, gwałt i niesamowita podróż kobiety
  6. Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)

Źródło: Strefa Inwestorów

Następny artykuł