Włochy wypadek ambasadorkiFot. pxhere.com/en/photo/1613607

Tragiczny wypadek na oczach Andrzeja Dudy we Włoszech. Nikt się nie spodziewał, musieli szybko działać

Włochy goszczą polską delegację, z prezydentem Andrzejem Dudą na czele. Polska ambasadorka miała groźny wypadek w czasie spotkania na cmentarzu. Ratownicy musieli działać bardzo szybko.

Włochy to pierwszy zagraniczny kierunek na liście do odwiedzenia w nowej kadencji polskiego prezydenta. Niestety nie obyło się bez dramatów, w czasie wizyty na Polskim Cmentarzu Wojennym na Monte Cassino ambasadorce naszego kraju przydarzył się groźny wypadek. Od razu wezwano służby ratunkowe, które przewiozły ją do szpitala.

Okropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcieOkropny koniec sezonu wakacyjnego dla Adama Małysza. Niestety, żywioł uderzył w jego posesję, mamy zdjęcieCzytaj dalej

Włochy pamiętają o Monte Cassino

Anna Maria Anders szła na uroczystości na cmentarzu, gdzie pochowano polskich żołnierzy walczących pod Monte Casino. Niestety na schodach upadła i poczuła silny ból w nodze. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że doszło do złamania, dlatego wzięła udział w uroczystościach razem z Andrzejem Duda i jego małżonką.

Gdy ból się nasilał, wezwano karetkę, która zabrała ambasadorkę do szpitala w Cassino im. św. Scholastyki. Tam rozpoznano u niej złamanie kości udowej. Lekarze nie mieli czasu do stracenia. Przeprowadzili operację, po której córka generała Andersa dochodzi do siebie. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo, a jak zapewnia Anna Wawrzyniak attaché prasowy ambasady RP w Rzymie, jest otoczona wyjątkowo dobrą opieką medyczną.

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak Afrodyta
2. Ciasto w 15 minut, niezwykły przepis i rewelacyjny smak. Efekt niesamowity przy oszczędności czasu i pracy
3. Żywioł był bezlitosny, uderzył z pełną mocą. Gigantyczne zniszczenia i ranni, dramatyczne informacje za granicy

Polska delegacja na czwartek miała zaplanowane tylko sprawy związane z uczczeniem pamięci o żołnierzach, którzy zginęli pod Monte Cassino. Uroczystości na cmentarzu odbyły się rano, a jeszcze przed południem prezydent wziął udział w uroczystości odsłonięcia popiersia generała Władysława Andersa w polskiej ambasadzie w Rzymie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Shiba inu zawsze uśmiecha się do zdjęć. Ma zaskakujący powód do radości
  2. Dlaczego warto mieć wagę elektroniczną? Biedronka oszukała klientów, wszystko nagrali i ujawnili
  3. Fani Dody po prostu osłupieli, pokazała się w pełnej krasie. Pokazała zdjęcia nad luksusowym basenem
  4. Niemal nikt nie wie o sekrecie Gór Sowich. Kilometry podziemnych korytarzy
  5. Monika Olejnik szaleje na jachcie, nie znaliśmy jej od tej strony. Ciężko uwierzyć, ile ma lat
  6. Lojalny pies nie potrafił powstrzymać łez. Do ostatniej chwili nie wierzył w straszną prawdę o swoim właścicielu

Źródło: Polsat News

Następny artykuł