Włochy ciało Polki we FlorencjiFot. Pixabay.com/Free-Photos/zdjęcie poglądowe

Tragiczne znalezisko księdza we włoskiej parafii. Leżała przy parafii, pochodziła z Polski

Włochy stały się miejscem przykrych wydarzeń. Ksiądz wychodził ze swojej parafii, gdy na ulicy zobaczył coś okropnego. Okazało się, że to może być Polka.

Włochy zmagają się od dłuższego czasu z kryzysem związanym z błyskawicznie rozprzestrzeniającym się koronawirusem. Media piszą o tym miejscu zwykle z tej perspektywy, jednak życie tam ciągle biegnie i niestety choroba z Chin nie jest jedynym nieszczęściem, które tam się dzieje. Pewien ksiądz, wychodząc ze swojej parafii, odkrył coś wyjątkowo przykrego. Nie mógł uwierzyć, na miejsce przyjechały służby.

Tragiczna śmierć 5 turystów, spędzali razem urlop. Ratownicy, policja i śmigłowce już nic nie mogły zrobićTragiczna śmierć 5 turystów, spędzali razem urlop. Ratownicy, policja i śmigłowce już nic nie mogły zrobićCzytaj dalej

Włochy: przykre znalezisko księdza

Portal Quinewsfirenze.it podaje, że do zdarzenia miało dojść we wtorek 3 lutego. Proboszcz jednej z parafii we Florencji wychodził z domu w godzinach popołudniowych, gdy nagle zobaczył na ulicy ciało kobiety. Błyskawicznie wezwał na miejsce odpowiednie służby, które zajęły się sprawą.

Zgodnie z ustaleniami mediów, do tragicznego odkrycia doszło na południowych obrzeżach Florencji. Po dotarciu na miejsce pomocy medycznej oraz policji, potwierdzono, że kobieta niestety nie żyje. Określono, że miała 60 lat, a zmarła prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Na to ostatnie wskazuje brak jakichkolwiek obrażeń na ciele, które mogłyby sugerować udział osób trzecich.

Dzisiaj grzeje: 1. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach
2. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko

Po przeszukaniu policja stwierdziła, że zmarła pochodziła z Polski. Została zlecona jej sekcja zwłok. Pojawiły się głosy, że mogła być osobą bezdomną, lecz nie zostały ujawnione mediom żadne szczegóły dotyczące denatki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal po pogrzebie Królikowskiego. Gigantyczna burza w sieci
  2. Zjadła 3 pieczone ząbki czosnku. Obserwowała efekty i godzina po godzinie szczęka opadała jej coraz niżej
  3. Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w Europie
  4. Jechał Pendolino i nagle zobaczył znaną twarz. Nie mógł uwierzyć, byli w jednym przedziale
  5. Wykolejenie superszybkiego pociągu. 21 osób rannych, akcja helikoptera, porażające wiadomości z Europy
  6. Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)

Następny artykuł